• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
kozl - майстор
пет ное 11, 2022 10:44 amlyubohar написа:
Да се изкажа и аз от висотата на годините си. :-D
Проекта е генерално сбъркан!М/у печката и пералнята в ъгъла има едни 60 на 60см неизползваеми.
Празни,затворени от печката и пералнята.На мястото на печката мижеше да има шкаф и да се ползва и "мъртвото" пространство.
Снимката не е добра,за да се види какво има надясно и наляво.
Не е баш тъй, оти се види комин в тези 60х60 см.
Димитър Димов - специалист
пет ное 11, 2022 10:44 amlyubohar написа:
Да се изкажа и аз от висотата на годините си. :-D
Проекта е генерално сбъркан!М/у печката и пералнята в ъгъла има едни 60 на 60см неизползваеми.
Празни,затворени от печката и пералнята.На мястото на печката мижеше да има шкаф и да се ползва и "мъртвото" пространство.
Снимката не е добра,за да се види какво има надясно и наляво.
Не че нещо,ама няма никакви 60 см.,защото се вижда че м/у печката и пералнята в ъгъла има комин.Нова пералня и главоболието изчезва.Пу,язък,докато напиша тези два реда са ме изпреварили,ама нищо оставям 5 -те си ст. за темата.
lyubohar - майстор
Да,вярно че има комин.Но не е 60 на 60см.Можеше да се ползва останалото място.А пък,ако е етаж 1 можеше да се махне комина.Аз съм на първи етаж и съм го махнал.(Не стига до мазето).
Andri01 - майстор
В мазето няма ли ревизия на комина?
lyubohar - майстор
Няма.
Дори заради комина да няма място пак проектирането не е добро-получават се две отваряне на печка и пералня в една плоскост.
tarlyo - специалист
В ъгъла има комин/вентилация. Пак има неизползваемо, но е малко.
floydogi - специалист
Пък може и фурната да смени - Neff с прибираща се врата.
mrsch66 - специалист
съб ное 12, 2022 8:19 amfloydogi написа:
Пък може и фурната да смени - Neff с прибираща се врата.
Ти имаш за продаване такава фурна или не си прочел в първия пост какъв е проблема ?
  • 1
  • 2

Тема "Рязане на врата на фурна? Пренареждане на вградени мебели?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: