• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Lutchezar - майстор
Мисля че вратата не стига до тенекиения праг. Така като го гледам, той е замислен да бъде скрит под реалния праг. А реалния праг явно не е в комплект с тази врата...
Авторката ако пусне една снимка на затворена врата отвътре, ама от край до край, че тези половинки и четвъртинки които всички снимат в последно време действат объркващо.
krasi92 - майстор
Ако килимчето велкоме е вътре в жилището чапа е прав. Но килимчето е отвън и вратата се отваря на вътре. и от къде и да я гледаш си е късичка и с тоя грозен камък изобщо не са вдигнали нивото. Абе стъргалка за обуща си е това дето само да се спъваш. А може да се махне и грозния плочкопраг и да се сложи каменен праг съобразен с цвета на плочките в коридора. И за да не духа се слага четка за врата
chapara - майстор
пет дек 02, 2022 11:22 pmkrasi92 написа:
Ако килимчето велкоме е вътре в жилището чапа е прав. Но килимчето е отвън и вратата се отваря на вътре. и от къде и да я гледаш си е късичка и с тоя грозен камък изобщо не са вдигнали нивото. Абе стъргалка за обуща си е това дето само да се спъваш. А може да се махне и грозния плочкопраг и да се сложи каменен праг съобразен с цвета на плочките в коридора. И за да не духа се слага четка за врата
Килимчето е от вътре, да си сложите ли очилата :? :-D Двете снимки са от вън :cool: Добре де не сте ли ги виждали тия китайци, във всеки вход има поне минимум две такава :)
miliad - майстор
пет дек 02, 2022 11:52 pmchapara написа:
пет дек 02, 2022 11:22 pmkrasi92 написа:
Ако килимчето велкоме е вътре в жилището чапа е прав. Но килимчето е отвън и вратата се отваря на вътре. и от къде и да я гледаш си е късичка и с тоя грозен камък изобщо не са вдигнали нивото. Абе стъргалка за обуща си е това дето само да се спъваш. А може да се махне и грозния плочкопраг и да се сложи каменен праг съобразен с цвета на плочките в коридора. И за да не духа се слага четка за врата
Килимчето е от вътре, да си сложите ли очилата :? :-D Двете снимки са от вън :cool: Добре де не сте ли ги виждали тия китайци, във всеки вход има поне минимум две такава :)
Чапар, тоя път си в грешка. От вътре е снимано, отваря се навътре крилото.
Като цяло криворъко изпълнение. И на външния праг и на вътрешния..
krasi92 - майстор
Признавам си че съм за очила но все го отлагам тоя момент.
chapara - майстор
miliad, може и да си прав! Ми то такива снимки са подали, че да ти е ,,кеф" да им дадеш съвет.

А относно питащия си имам особено мнение!
  • 1
  • 2

Тема "Праг на врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: