Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Здравейте!
Закупих си инфрачервена сауна от тези модулните,проблема е че беше втора ръка и се оказа ,че тя не работи,или поне не както би трябвало.Лошото е ,че в нашия регион няма хора които разбират от точно такива ремонти.Нагревателите са карбонови ,управлението е направено до 75градуса,но сауната вдига температурата много бавно за 40/50 мин до около 33/35 градуса,като вън е 16/17,ако поработи 2/3часа прави макс 42 градуса.Видимо работят всички нагреватели,но след 33 градуса започват много често да се изключват и от там на сетне агония да вдига.Дайте съвет от какво може да е или за човек разбиращ от такава техника.Не държа да вдига чак 75 градуса,но 50 не би трябвало да са проблем и то за кратко време ,размерите са 120/120 духалка да пусна по бързо ще дига и повече,а вътре са 7 нагреватела. 8-[
hidrazin - майстор
За къв чеп ти е тоя боклук?
:partyman:
krasi92 - майстор
А за кои регион става въпрос. Риска да си купиш нещо втора употреба без гаранция струваше ли си.
В момента за никакъв чеп не става🙂За София облас става въпрос.Колкото до покупката втора ръка,твърдо против съм тези покупки,още повече ,че съм и карък от 100 неща едно да е счупено,аз ще го нацеля,но се подведох и ето евтиното ще ми излезе скъпо, в това спор няма.Въпроса е дали въпреки ,че ще излезе скъпо поне ще проработи по предназначение.
Andri01 - майстор
Първо - преглед на нагревателите,после-термостата. Но това от човек,който е на "ти" с електротехниката. Ако нямаш познат,има фирми.Но и там е като при "втора употреба"
krasi92 - майстор
Аз съм от софия област и ако си и в района ми бих го приел като обида. В областа има поне 5 хиляди човека дето могат да помогнат в случая.

Тема "Проблем с инфрачервена кабина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: