Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Здравейте на всички! Имам нужда от вашата помощ. Плочата на тавана на гаража тече. Имали дъжд или сняг, вътре в самия гараж, който да каже е открит, се просмуква водата и се стича по стените. Върху циментовата плоча има много плитки на пръв поглед пукнатини и съм сигурен, че през тях влиза водата, защото просто няма от къде другаде. Понеже не съм майстор, събирам мнения и съвети как да ремонтирам плочата, за да не минава каквато и да е влага вътре в гаража. Няколко човека вече ме посъветваха за разливна течна гума, но както казах, не разбирам и затова търся вашия съвет. Ще съм ви благодарен от сърце, ако ми помогнете. Благодаря предварително!
Andri01 - майстор
Правилно са ти казали. но след като не можеш да го направиш сам, потърси маЙстор/ не мастор!/ да свърши тази работа.
lyubohar - майстор
Явно плочата е открита.Освен теча,може и да се получава конденз като е студено навън.
Имах същият проблем и го реших с изолация със стиропор вътре.
Chefo77 - майстор
Рулонна битумна хидроизолация, с посипка. С това сме на плочата над детската, на 10-ата година направихме втори слой, първият беше започнал да се рони. На плочата над банята и пералното съм с 2х5 см XPS, отгоре 2 или 3 ръце шпакловка с мрежа на всяка ръка - но върху тази тераса почти не се ходи.
torbalan - Дървен философ
Аз ползвам течна хидроизолация на Теразид. Нанася се супер елементарно.

Тема "Помощ! Плочата на гаража тече" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: