• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон май 01, 2023 10:37 pmMamaMy написа:
Абе навлек, защо си мислиш, че някой ти е длъжен на теб? Не стига, че идваш непоканен, "сядаш на леглото" ми направо се и "качваш на масата". Не ти ли издрънква нещо в главата, че и ние (останалите посетители на форума), може да имаме проблеми и да сме влезли да попитаме и да чакаме някой да ни помогне ако има кой. С какво си ти повече от нас, че да очакваш по-специално отношение, ми да се и натискаш да изпреварваш други?
Недей така, има за всички, ама не се идва така
все пак

Изображение
Didaktil - напреднал
пон май 01, 2023 10:37 pmMamaMy написа:
Абе навлек, защо си мислиш, че някой ти е длъжен на теб? Не стига, че идваш непоканен, "сядаш на леглото" ми направо се и "качваш на масата". Не ти ли издрънква нещо в главата, че и ние (останалите посетители на форума), може да имаме проблеми и да сме влезли да попитаме и да чакаме някой да ни помогне ако има кой. С какво си ти повече от нас, че да очакваш по-специално отношение, ми да се и натискаш да изпреварваш други?
Не знаех, че имам нужда от покана в открит форум. Не съм сядал на никакви легла, не съм се качвал и на никакви маси, понеже ориенталската грубиянщина не ме влече. Не съм се бутал и пред никого да му вземам реда. Много се вживяваш, явно мислиш, че форума е на баща ти. В момента админите ти се смеят. Нека позная, ти си човече, което следи темите не за да помага, а за да прави драма като на опашка за луканка през 80-те. Ако целта ти беше да покажеш колко ти е скапан живота - получи ти се отлично. Епитетите, които един човек използва ясно показват неговото мнение за себеси. Не знам дали ме разбра...
MamaMy - майстор
Ти пък откъде знаеш на кой е форума? С Иван сме били съученици, но това нищо не значи. Ти скочи с някакви претенции:
пон май 01, 2023 10:31 pmDidaktil написа:
Ами ако в целия форум са само тези 2-3 човека дето ми казаха нещо полезно, значи по- добре да попитам в кварталната железария. Те там са повече кибиците...
Това къде ще си кибичим си е наша работа. Ако се чувстваш пренебрегнат затвори вратата след теб от външната страна. Явно е, че не си добре приет и сигурно има защо. :toimonster:
пон май 01, 2023 10:51 pmDidaktil написа:
Нека позная, ти си човече, което следи темите не за да помага, а за да прави драма като на опашка за луканка през 80-те.
Чувал си нещо за 80' ама си много далеко [-X . Точно тогава луканки и суджуци имаше колкото искаш. Ти обаче още си бил в Ташкент та няма от къде да го знаеш. :-D
stefanjor - специалист
пон май 01, 2023 6:17 pmDidaktil написа:
Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП.

Честно казано, не съм и очаквал друго... =D>
Това не случайно е един от най-посещаваните форуми за взаимопомощ по теми "Направи си сам".
Той е такъв точно заради хората, които пишат тук.
Разбира се, че няма 100% от отговорите да са конкретни по темата и полезни, ще има и такива, които няма да харесаш, но ако имаш желание (и акъл) ще успееш да отсееш полезното.
Пуснал си две теми за един проблем, изписани са ненам си колко страници, а не си сложил поне една снимка да покажеш за какво аджеба питаш.
Самия ти подхождаш несериозно и без да вложиш малко усилия по казуса, за който питаш, а очакваш отсреща всички строени в редица да ти дават решения.
Никой от пишешщите не очаква да му благодариш лично за безплатната помощ и съвети... всичко е въпрос на възпитание...
От тук можеш да се фръцнеш щото другите ти обяснявали "колко си тъп" (няма да си първия, нито последния) или да подходиш мъжки, да си продължиш темата и накрая да постнеш резултатите.
Хйаде със здраве!
Didaktil - напреднал
ср май 03, 2023 2:09 amMamaMy написа:
Ти пък откъде знаеш на кой е форума? С Иван сме били съученици, но това нищо не значи. Ти скочи с някакви претенции:
пон май 01, 2023 10:31 pmDidaktil написа:
Ами ако в целия форум са само тези 2-3 човека дето ми казаха нещо полезно, значи по- добре да попитам в кварталната железария. Те там са повече кибиците...
Това къде ще си кибичим си е наша работа. Ако се чувстваш пренебрегнат затвори вратата след теб от външната страна. Явно е, че не си добре приет и сигурно има защо. :toimonster:
пон май 01, 2023 10:51 pmDidaktil написа:
Нека позная, ти си човече, което следи темите не за да помага, а за да прави драма като на опашка за луканка през 80-те.
Чувал си нещо за 80' ама си много далеко [-X . Точно тогава луканки и суджуци имаше колкото искаш. Ти обаче още си бил в Ташкент та няма от къде да го знаеш. :-D
too much bla bla bla

Оправих се вече. Благодаря на всички за идеите. Даже и на тебе, масторе, благодаря, ей така за всеки случай. :yawinkle:
  • 1
  • 2

Тема "Част от стена на втори етаж виси във въздуха(и не пада)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: