• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Didaktil - напреднал
Честити 1ви май!

Изправен съм пред следният казус:

Около 3 метра от участък от стена, на втори етаж от къща виси без никаква подпора под нея. Къщата е гредоред, помещението е баня където се е спукала тръба и част от вертикалните вкопани греди/летви по стените са поизгнили. По- лошото е, че под едната стена на банята, която се пада външен зид е имало друга греда, която е лягала върху гредореда на долния етаж. Сега тази греда е на прах и тухлите, които са обърнати четворки висят направо във въздуха. Ясно е, че тази кухина трябва да се попълни, но как най- сигурно и здраво да се извърши операцията?

Ще съм много благодарен за всички мнения. :yawinkle:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон май 01, 2023 4:15 pmDidaktil написа:
Честити 1ви май!

Изправен съм пред следният казус:

Около 3 метра от участък от стена, на втори етаж от къща виси без никаква подпора под нея. Къщата е гредоред, помещението е баня където се е спукала тръба и част от вертикалните вкопани греди/летви по стените са поизгнили. По- лошото е, че под едната стена на банята, която се пада външен зид е имало друга греда, която е лягала върху гредореда на долния етаж. Сега тази греда е на прах и тухлите, които са обърнати четворки висят направо във въздуха. Ясно е, че тази кухина трябва да се попълни, но как най- сигурно и здраво да се извърши операцията?

Ще съм много благодарен за всички мнения. :yawinkle:
Добре ли си?
viewtopic.php?f=47&t=69985
brick - специалист
Вместо втора тема да пускаш, снимки и друг нагледен материал да беше качил.
Ако целта ти е получиш смислена помощ, де...
Didaktil - напреднал
Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП.

Честно казано, не съм и очаквал друго... =D>
Andri01 - майстор
В американските и руските форуми НЕ се пуска една и съща тема по 3 пъти ,в продължение на 4 дена!! Хората ти дадоха идеи,въпрос на възприемане.
Didaktil - напреднал
пон май 01, 2023 7:25 pmAndri01 написа:
В американските и руските форуми НЕ се пуска една и съща тема по 3 пъти ,в продължение на 4 дена!! Хората ти дадоха идеи,въпрос на възприемане.
Аз на тези хора им благодарих, но те бяха само 1-2 от всички останали. Утре ще се опитам да си изтрия и двете теми, спокойно.
Andri01 - майстор
Другия път пускай една тема. В противен случай,пак ще " се оплакваш "от форума!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон май 01, 2023 7:34 pmDidaktil написа:
!! Хората ти дадоха идеи,въпрос на възприемане.
Аз на тези хора им благодарих, но те бяха само 1-2 от всички останали. Утре ще се опитам да си изтрия и двете теми, спокойно.
[/quote]

И сега какво очакваш? Някакви други хора ли?
Didaktil - напреднал
И сега какво очакваш? Някакви други хора ли?
[/quote]

Ами ако в целия форум са само тези 2-3 човека дето ми казаха нещо полезно, значи по- добре да попитам в кварталната железария. Те там са повече кибиците. А иначе темата я пуснах в петък, когато разбрах за проблема. Естествено, че ще се консултирам и с хора на място, просто сега се паднаха почивни дни и викам дай междувременно да видя и онлайн. Ама на, измести се темата върху моята "злина" да пусна 2 теми в два раздела. Че и в още един форум попитах същото, ах колко съм долен малко аз... 8-[
MamaMy - майстор
Абе навлек, защо си мислиш, че някой ти е длъжен на теб? Не стига, че идваш непоканен, "сядаш на леглото" ми направо се и "качваш на масата". Не ти ли издрънква нещо в главата, че и ние (останалите посетители на форума), може да имаме проблеми и да сме влезли да попитаме и да чакаме някой да ни помогне ако има кой. С какво си ти повече от нас, че да очакваш по-специално отношение, ми да се и натискаш да изпреварваш други?
  • 1
  • 2

Тема "Част от стена на втори етаж виси във въздуха(и не пада)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: