• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
yanko78 - специалист
вт юни 06, 2023 7:30 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт юни 06, 2023 5:11 pmESPACE написа:
Цената е прилична за водоструйка произведена от Nilfisk за Lidl. Имаше и такива на Grizly. Та подигравателното ти мнение ти за техологичния шедьовър е леко не на място .
Прав си, така изглежда, за което се извинявам!

Янко, https://pochisti.bg/bg/product/174-vodo ... 180-digit/
Вярно, по скъпа е, но данните поне може да са истински и класът е различен.
Досега не съм посмял да я ползвам на 2ра или 3та степен.
Успех с ремонта!
Ами не виждам съществена разлика, освен в цената и то 2 пъти по скъпа. 100 вата, 10 бара и 10 литра в повече, не мисля, че е съществена разликата, пак се повтарям, освен в двойната цена.
Много добре знаем кои са Лидл, Кауфланд и кой ли знае още колко бизнеса имат и не вярвам някой доставчик да се прави на маймуна и да им доставя продукти с невярно съдържание.
Преди да е купя много гледах сивата серия на Керхер, максимално мощната на монофазен ток, ходих и да я тествам и да ти кажа, стори ми се 1:1 с Лидълската, като изключим цената Х5 преди 3 години. Сигурно има пазлика, но 5 лидълски по 3г да карат, пак берекет да доживеем.
вт юни 06, 2023 10:26 pmyanko78 написа:
... Сигурно има пазлика, но 5 лидълски по 3г да карат...
Грешно мислене, но само според мен. Абе, кой си купува 5 дачии, вместо да кара мерцедес?!
Да, двойна е цената на Лавора, но вярвам в различното качество.
Пък и съм беден за много, за да продължавам да си го причинявям, след като имам възможност да си спестя нервите.

Успех с ремонта, както вече пожелах!
Ако не- следващата.
stamenov1 - специалист
Сменят се трите К-маншета за високо налягане и семерингите на буталата на помпата и заспива. На Боша "Аква так 10" за 15 г. съм сменял 4 пъти, и вече виждам, че има известно износване в буталата, но това не би се отразило на дебита, а по бързо започва да тече помпата при смяна на комплекта, поради намаления диаметър на буталцата. Не е лошо да се смени и маслото в кутията с ексцентрика и аксиалния лагер с такова за скоростни кутии SAE 80W (редукторно). Почистват се и клапаните на помпената глава, да няма налепи по тях.
  • 1
  • 2

Тема "Ремонт или нова водоструйка Парксайд?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: