• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
чет яну 04, 2024 11:53 amAndri01 написа:
=D> :lol:
При теб е по рождение- няма как да е другояче.
Изтрит и блокиран, заради глупавите си коментари. Който отвори линка, вече няма да вижда безимен потребител.

Няма как да са чужди кадри, след като само аз ги притежавам, Андрешко.
Естествено, че ме няма в кадъра, след като съм зад камерата. То бива да си толко глупав, ама твоето е прекалено.

пп. Скиваш ли коментарите? Не знам защо, но твоите липсват. Ужасно е!
Два профила имам, с моето си име, а ти създаде анонимен профил само за да сереш. Глупак!
Време е да си направя трети профил. Просто мястото свършва от пещери, реки, планини, морета....
Andri01 - майстор
:lol: :lol: Айдеее,тази тема не се върти около ЛЪЖИТЕ ти и чужди снимки! Спри се,че ще се задавиш!
...
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на пет яну 05, 2024 8:21 pm, променено общо 1 път.
chapara - майстор
Та к'во с водопровода🤨
чет яну 04, 2024 5:19 pmchapara написа:
Та к'во с водопровода🤨
Сори! Тоа пе.ерас ме клевети. Какъв трябва да си, съзнателно и целенасочено да лъжеш?!
Някой да обади на Шефа да почисти!
Andri01 - майстор
" Моля другарко пък Иванчо иска .... Скарайте му се." Предполагам ,че на всички им е направило впечатление,че след като напиша нещо,вие/ двете братчета/ веднага започвате да коментариите по мой адрес и то само и единствено с обиди. Айде,пиши по темата ,ако можеш :) :),ако не здраве да е. :partyman:
Последна промяна от Andri01 на чет яну 04, 2024 7:19 pm, променено общо 1 път.
...
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на пет яну 05, 2024 8:22 pm, променено общо 1 път.
Andri01 - майстор
Трифонов,не му се връзвай на този. Не виждаш ли,че иска да ядоса само. Остави го,не му обръщай внимание. Пиши си по темата.
чет яну 04, 2024 6:21 pmAndri01 написа:
Трифонов,не му се връзвай на този. Не виждаш ли,че иска да ядоса само. Остави го,не му обръщай внимание. Пиши си по темата.
Как се заблудих, че си ти- да ме прошава Шефа!
Никой не си е помислил същото, сигурен съм.
Далдисвай за рапани и по малко мехурчета, че миришат!
Andri01 - майстор
:thumbs: Е, те това е "приятел"!! Умен,красив,интелигентен... :partyman:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Подмяна на стар водопровод" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: