Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
mitko64 - майстор
То цам, алуминий, месинг искри не образуват. Неръждавейката пуска искри, но това от снимката май не е неръждавейка
chapara - майстор
вт яну 30, 2024 2:52 pmmitko64 написа:
То цам, алуминий, месинг искри не образуват. Неръждавейката пуска искри, но това от снимката май не е неръждавейка
,,Страх, лозе пази".
Дали би пробвал в твойта баня, аз не, в чияти и да било.
mitko64 - майстор
вт яну 30, 2024 4:32 pmchapara написа:
вт яну 30, 2024 2:52 pmmitko64 написа:
То цам, алуминий, месинг искри не образуват. Неръждавейката пуска искри, но това от снимката май не е неръждавейка
,,Страх, лозе пази".
Дали би пробвал в твойта баня, аз не, в чияти и да било.
В моята знам какво съм слагал, та знам какво да правя. Едно знам със сигурност - никога вече сифон от не неръждавейка. Един от някаква алуминиева сплав така се разложи, че изкърти ъглите на четирите плочки от набухване. Та ги изрязвах и четирите с мултикътър и едно тънко ножче на Бош. Кофти е когато няма фуга между плочките, тогава само флекс и хирургична ръка помагат .
Приложението на флекс върху фаянса открих при спешен ремонт на напукан такъв.
Флексът оформя хубава фуга, която в последствие се фугира.
В зависимост от фантазията на флексоператора, артремонтът може да се получи повече от ефектен.
От лаик толкос. Нема го повдигам в червено, че прекалено ше ми личи, Хаха!
Нищо не пречи темата да се профанизира до десета страница.
Virtex - майстор
Темата е леко разчистена от спам.
пон яну 29, 2024 9:13 pmТрифон П.Трифонов написа:
щом са убедени, че допринасят в подобна тема.
Хммм, странно, това може да се каже и за други, само трупащи мнения във форума потребители.
пон яну 29, 2024 9:13 pmТрифон П.Трифонов написа:
Поста ми се основава на отдавна изчерпаната тема и неистовото ти желание да се доизкажеш.
Хммм, това ми напомня отново на някои друг, който има неистовото желание да пише във всяка една тема, дори без да каже нищо съществено.

Кого ли може да бъде този с 16460 мнения, всичките по темата и всичките с огромен смисъл...
вт яну 30, 2024 9:20 pmVirtex написа:
Темата е леко разчистена от спам.
пон яну 29, 2024 9:13 pmТрифон П.Трифонов написа:
щом са убедени, че допринасят в подобна тема.
Хммм, странно, това може да се каже и ЗА други, само трупащи мнения във форума потребители.
пон яну 29, 2024 9:13 pmТрифон П.Трифонов написа:
Поста ми се основава на отдавна изчерпаната тема и неистовото ти желание да се доизкажеш.
Хммм, това ми напомня отново на някои друг, който има неистовото желание да пише във всяка една тема, дори без да каже нищо съществено.

КоЙ ли може да бъде този с 16460 мнения, всичките по темата и всичките с огромен смисъл...
Virtex - майстор
вт яну 30, 2024 9:22 pmТрифон П.Трифонов написа:
КоЙ
Първият резултат от google:
Когато изпълнява служба на пряко или непряко допълнение, се използва формата кого.
Понеже ти се считаш за допълнение* във всяка тема, трябва да се уважава употребата на правилната форма :wink:

* - дори и изглежда по задължение пишеш, иначе няма нормално обяснение на променливото ти поведение във форума.
Andri01 - майстор
:thumbs: Никой не бие падналото"куче"!

Тема "Смяна на капак на сифон на баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: