• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
miliad - майстор
Колкото и да звучи тъпо, проверете дали няма сложен филтър с активен въглен на турбината.
Както и тягата на комина. Дали не е запушен.
tundrata93 - специалист
ср фев 21, 2024 10:45 pmmiliad написа:
Колкото и да звучи тъпо, проверете дали няма сложен филтър с активен въглен на турбината.
Както и тягата на комина. Дали не е запушен.
Отвън на стената като си сложа ръката духа доста което значи че си е наред комина,няма филтри в турбината когато я отворих да я огледам за мазнини.
tundrata93 - специалист
ср фев 21, 2024 10:55 pmtundrata93 написа:
ср фев 21, 2024 10:45 pmmiliad написа:
Колкото и да звучи тъпо, проверете дали няма сложен филтър с активен въглен на турбината.
Както и тягата на комина. Дали не е запушен.
Отвън на стената като си сложа ръката духа доста което значи че си е наред комина,няма филтри в турбината когато я отворих да я огледам за мазнини.
не зная дали има изобщо вариант примерно да си смуче което го прави залепва хартията леко,но дали пък да не изхвърля въздуха?
ivanovbg - майстор
Най вероятно са спаднали оборотите на мотора.
ср фев 21, 2024 8:56 pmАл_ написа:
Провери за всеки случай гайката на перката. При фабер имат навика да се разхлабват
На това обърна ли се внимание?
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на чет фев 22, 2024 11:02 am, променено общо 1 път.
ESPACE - майстор
ср фев 21, 2024 10:55 pmtundrata93 написа:
Отвън на стената като си сложа ръката духа доста което значи ....
..... че и смуче доста.
dpp - специалист
ср фев 21, 2024 10:09 pmtundrata93 написа:
ср фев 21, 2024 9:52 pmJacomo написа:
А филтрите само външно ли светнаха? Отворихте ли прозорец?
Отворихме,но за братовчедка ми категорично нямало промяна казва че не дърпа както преди месеци,а и очевидно си е така,но на какво се дължи направо ми се запали мозъка от какво може да е при положение че въздуховода си беше откачен изобщо не беше прихванат и след като го наместих пак нищо 8-[
АКО си проверил гайката на перката, както те посъветваха, да питам и аз нещо.. Отваряте ли аджеба леко прозореца, като го пускате???
miliad - майстор
чет фев 22, 2024 7:47 amdpp написа:
ср фев 21, 2024 10:09 pmtundrata93 написа:
ср фев 21, 2024 9:52 pmJacomo написа:
А филтрите само външно ли светнаха? Отворихте ли прозорец?
Отворихме,но за братовчедка ми категорично нямало промяна казва че не дърпа както преди месеци,а и очевидно си е така,но на какво се дължи направо ми се запали мозъка от какво може да е при положение че въздуховода си беше откачен изобщо не беше прихванат и след като го наместих пак нищо 8-[
АКО си проверил гайката на перката, както те посъветваха, да питам и аз нещо.. Отваряте ли аджеба леко прозореца, като го пускате???
Да бе. Братовчедката да не би да е сменяла дограмата или врата някъде?
Блокирала възвратна клапа на изхода на аспиратора.
То май изчерпихме механичните причини.
Останаха електрически и психосоматични.
petromaniq66 - специалист
Даа отваряй си по-широко прозореца и ширм не ти трябва....да ме извините заедно с братчееката
petromaniq66 - специалист
Сваля се от разбирач на маса и се вижда, разбира какво . С туй фърляне на смилянския боб на хидрата, форума е обзет от изкуствен интелект
  • 1
  • 2

Тема "Аспиратор Еurolux" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: