Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
masterval написа:
n_a написа:
Абе вие само куха тухла четворка ли знаете?
:)
В Русе да не са пуснали от плътните тухли четворки? Пиши размери и цени, моля :wink:
:) Бе не бе ма понеже щото аз нали таковата вкъщи съм на тухла и нито една куха...*
* тука треба да имаше много запетайки, мисля
PCL82 - майстор
Може да се смеете,че никой не прави вече така, ама при някои случаи за тухлени стени най-добра работа върши загипсирано дървено трупче. Така правя като монтирам шкафове и дупката се окаже във фуга между тухлите,има големи кухини или мазилката е дебела.
masterval - майстор
Всички го правят, но никой не го признава :-D :-D :-D
bluelemon - специалист
Значи при мен имаше същия случай. Купих брутални дюбели и вече няма мърдане. Дюбела е метален със болт. На края на дюбела има резба. Набутваш го в каквато и да е кухина и когато болта хване резбата така се отваря че става много здраво. Значи подобен е на този обаче от горната страна има едни шипове които го държат да не превърта. http://megashop.bg/dubel/images/85000_c.jpg
Spokoiniq - майстор
не бъркай човека, тва са дюбели за гипскартон!!
bluelemon - специалист
Не знам за какво са ама казвам от личен опит. Нямам проблеми с тези дюбели и съм закачил бая сериозен рафт на два такива. Просто става едно метално топче като стегне и уплътнява кухината. Много ясно че не може да висиш на тях, но за неголеми натоварвания няма да има проблем.

Тема "Разширяващи се дупки на дюбели" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: