Връзката между 2 свята
Cecy - специалист
За сега сам доволен от това което виждам ,нямам забележки Искам да видя като се фугира и тогава ще кажа извадил ли съм късмет.Бавно върви аз си мислех че като са големи плочите ще слагат по 20кв на ден /така си преставях нещата ся някои дане подскочи колко съм зле с материала не слагам полочки секи ден/ но е доста по бавничко
solo5 - майстор
jekasus написа:
14 лева с лепило ,явно им остана от някой обект .
за 14лв само лепилото не може да купи :lol:
nordina - напреднал
Здравейте!Решихме да купуваме гранитогрес за стълбището!Има толкова много размери,че ми е трудно да се ориентирам.Как според вас се определя най-подходящия размер?
Cecy,може ли да ми напишеш на лични за каква цена се споразумяхте с майстора?Благодаря предварително!
P.S.Не съм сигурна дали съм задала коректно въпроса си,но ще се радвам да ми отговорите.
jekasus - майстор
nordina написа:
Здравейте!Решихме да купуваме гранитогрес за стълбището!Има толкова много размери,че ми е трудно да се ориентирам.Как според вас се определя най-подходящия размер?
Колко са широки и дълги стъпалата? Размери на плочки са много - 30х30,60х30,33х33 и други.
Cecy - специалист
nordina написа:
Cecy,може ли да ми напишеш на лични за каква цена се споразумяхте с майстора?Благодаря предварително!
Имаш Лично съобщение
nordina - напреднал
Cecy,благодаря ти за отзивчивоста!Ориентирахме се към гранитогрес с размери 31/31см.Плочките,които ще се слагат на стъпалото са направени с няколко черти отпред/като за стълби/.Дано сме направили добър избор.Хубав ден!
не знам дали е точно по тази тема но....
Здравейте, предстои ми слагане на гранитогрес с размери 50х50см върху водното подово.Бихте ли ме посъветвали колко милиметра да са фугите между плочите?
:?
Благодаря предварително
ПС в момента съм на замазка
chapara - майстор
vankataivan написа:
не знам дали е точно по тази тема но....
Здравейте, предстои ми слагане на гранитогрес с размери 50х50см върху водното подово.Бихте ли ме посъветвали колко милиметра да са фугите между плочите?
:?
Благодаря предварително
ПС в момента съм на замазка
Мин.2мм-Макс.4мм :wink:
сола 180 - специалист
velsi написа:
разликата в цената между "нормал" и "флекс" е от порядъка на 30-40 стотинки за торба
Браво бе юнак.Една торба АК10 на Изомат е 13лв ,а Ак20(флекс) е 20 лв.
На автора само ще кажа да не бърза да се радва защото това , че са положени равно плочите не означава здраво.Ако са оставили кухини или са лепени с обикновено лепило тепърва те чака приключение.
solo5 - майстор
сола 180 написа:
На автора само ще кажа да не бърза да се радва защото това , че са положени равно плочите не означава здраво.Ако са оставили кухини или са лепени с обикновено лепило тепърва те чака приключение.
Ако има някакво подобно изпълнение наистина ще се наиграе
Който е ходил в Карфур - Бургас (намира се в мол Бургас Плаза) е виждал големите 60х60см плочи от гранитогрес,
които най-вероятно са лепени с обикновено циментово лепило и около 50% от тях са отлепени (или не са били залепени изобщо)
Един камион с пари са дали, а изпълнението е под всякаква критика

Тема "Гранитогрес в коридора" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: