Връзката между 2 свята
Здравейте! Предстой ми поставяне на гранитогрес в коридора на апартамент ново строителство. Чух че е подходящо да бъде залепен с флекс лепило защото било по здраво и по еластично и би позволило на плочките да се разместят при слягане на блока. Та вапроса ми е вярно ли е това и може ли да каже някой нещо повече?
velsi - Почетен майстор
Според мене не е задължително. Лепилото от типа "Флекс" се използва, когато основата е критична. Боядисана с боя примерно. За твоя случай не е необходимо, но от друга страна пък разликата в цената между "нормал" и "флекс" е от порядъка на 30-40 стотинки за торба, така че лепиш с каквото ти харесва. Колкото до слягането....блока няма да се слегне толкова, че да ти се разлепят плочките!
tuninghuman - специалист
A MARKA или фирма производител - каква бихте препоръчали?
Теди - специалист
Задължително е velsi при гранитогреса, освен при критичните повърхности и външни облицовки!
CERESIT CM 17 или 117 от вносните.
Бонд-флекс от нашите.
solo5 - майстор
tuninghuman написа:
A MARKA или фирма производител - каква бихте препоръчали?

Изображение

:roll:
Cecy - специалист
Здравейте, купих си полиран гранитогрес, плочите са 50см х 50см. Искам да си го налепя.Някой може ли да каже каква е цената за труда да се сложи такъв гранитогрес, така де,може и за друг размер плочи.Значи сблъсках се с цени от 5 до 20лв за кв.м,само за майсторлъка, материалите са мои.От Варна съм.
solo5 - майстор
Cecy написа:
Значи сблъсках се с цени от 5 до 20лв за кв.м,само за майсторлъка
5 лв :? :lol:
явно кризата е по-голяма отколкото си я представях :?


Cecy написа:
Здравейте, купих си полиран гранитогрес, плочите са 50см х 50см. Искам да си го налепя.
ми давай :2thumbs:
Cecy - специалист
давам де, да ми го налепи някой Майстор. Не знам колко е сериозна кризата, искам разумна цена и качество разбира се. Не можах да се ориентирам колко струва лепенето, такъв диапазон оферти....Главоблъсканица
jekasus - майстор
3-4 квадрата коридор = 15-20 лева :? Тия или са много гладни или не са добре с главата.
chapara - майстор
Толкова е предвидил да даде Цеци,а инак,за майсторите ,може и да има криза ма чак толко ниско едва ли,да се въртиш поне 2 дни барабар с инструментариума за 50 тина лева :?

Тема "Гранитогрес в коридора" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: