Връзката между 2 свята
ами всъщност, като взимаха мерки за вратите, старите плочки все още не бяха изкъртени
човека ни попита каква ще е настилката и ние му казахме, че пак ще са плочки, но не тези ..
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Толкоз умуване
Демонтирайте вратите, оправете си пода и ги монтирайте отново.
Във вашия случай всички са си оставяли ръцете и бистрата мисъл, но нищо не е загубено.
вратите ще ги махнем да, но и касите ли да демонтираме?
ок :)

и последно

вместо с кашон, с аеропол става ли да се опакова? дали ще предпази от повреда, понеже е доста по лесно опаковането ..
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
bojkob написа:
не!
Прекрасен си!
solo5 - майстор
Bossy написа:
и това го мислихме, обаче външната блиндирана врата как ще се подреже :)
външната врата не се ли отваря навън? :?
bojkob - специалист
външната врата не се ли отваря навън?
е не е задължително!

особенно тея китаиските мечти по 200 лв дето заляха пазара всичките се отварят навътре! (и аз съм с такава, но още от първата партида преди да влезнат по практикер и във всеки втори магазин и съм доволен, а и за без пари ми дойде!, новите такива са вече с ламарина по-тънка от консервена кутия!)
външната врата е от солид55, ако са започнали да ги внасят от китай, значи може и китайска да е :) нямам идея, не разбирам..

питаха ме как да се отваря, на вън или на вътре, проблема е, че вратата е точно срещу вратата на асансьора и разтоянието е много малко м/у двете, затова решихме да се отваря на вътре, тъй като като нищо някой път може да се засекат двете врати и да стане катастрофа..

блока е стар и като са го строили явно не са помислили за това..
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Явно.
Когато пантите са отвътре, вратата е по-обезопасена.
Отварят се навън врати при които има опасност от струпване на тълпа. Тълпата да избута вратата, а не да измре задушена под себе си.
Нооо проектантите не мислят.
Пишете им.

Тема "Мозайка в антре, проблем.." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: