Връзката между 2 свята
larana - напреднал
Търся от сума време аплици за коридора, обаче имам чувството, че по магазините всичко се внася от едно и също място. На всичкото отгоре и с много ниско качество. Навсякъде един вид - половинки - полусфери и окантени я с дърво я някакви метални лайсни. Като изключим бутиковите дизайнерски решения т.е. супер скъпо, кажете накой сносен магазин в Пловдив или в София с по-голям избор.
zdux - специалист
ти какво имаш в предвид.....???? уточни....аз имах някакви...махнах ги...изглеждаха като пъзел....аз си ги правех...винаги мойе да се роди идея. :idea:
naB4o - специалист
Няма как да е супер якото и супер евтино и обратното...
Всичко се прави в Китай, дори и тези супер хипер яките.... Кажи какво точно искаш и тогава чакай насоки....
larana - напреднал
Харесат ми тези които по форма са полуцилиндър, т.е просто стъклото е огънато в тази форма, пак може да имат кантове от дърво, но поне да е изработено относително качествено. Гледах едни в Бриколаж за около 15лв. - ами то имам чувството че ще се разпадне докато го монтирам - направено надве -на три, а и само като му чух цената и се отказах - за 15лв. няма как да е качествено. Подобни си харесах в МЕГА ЛУКС - италиански някакви, ама 200лв. за аплик не ми се даваха. Влизал съм и в "специализирани" магазини а там пък на малка площ са окачени "хиляди" иди че си харесай нещо и все еднотипно. А иначе е така - Китай и това е.
niki_sap - специалист
Купи си тези от 15 лв., вземи стъклото и си изработи сам основа по твой вкус.
sensi - специалист
Ако още търсиш нещо интересно, това може да го погледнеш. Имат магазини в Пловдив и София. Аз си харесах аплици за детската стая, ама приклекнах като ми казаха цените.

http://www.lightluxury.bg/

Тема "Аплици ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: