• 1
  • 2
Връзката между 2 свята
kireto1 - специалист
Ето и бъдещият ни шкаф за обувки.За сега само на 3D
Д Ш В 410/310/1100 мм.Малко ще ни е малък, ама мястото е толкова.

Прикачен файл

shkaf za obuwki.jpg
shkaf za obuwki.jpg (47.73 KиБ) Видяна 10977 пъти
iveliks - специалист
а празното място за какво е предвидено
kireto1 - специалист
Ако имаш предвид първи ред е за ботуши.А отстрани е така защото разтоянието между равтовете е само 14 см,
и за да не си навираш цялата ръка вътре от там мисля че по лесно ще се вадят

А изглежда че мястото е точно за пушка :-D :-D
iveliks - специалист
нещо не разбрах но нама ли да изпадат в посока към страницата където е дупката
sasooooooooo - "специалист"
Така направено, обувките странично ще слагаш нали?
Ако рафтовете ги сложиш под наклон на вътре, ще събереш повече чифтове.
andreyfa - напреднал
Тези рафтове не могат така да "висят"
Освен ако не си решил гърба да е твърд и да ги захванеш през него. . Това ще ти онеме пространство и пари. Така , че по-добрия вариант е гръб фазер рафтовете до края и както каза колегата , ако не може да си позволиш да го направиш по-дълбок - наклони рафтовете.
Също такати препоръчвам да раздупчиш страницата да речем прес 32 мм ,което ще ти позволи да променяш както големината на обемите , така и наклона им. Все пак през различните сезони ползваш различни обувки..
kireto1 - специалист
andreyfa написа:
Тези рафтове не могат така да "висят"
Освен ако не си решил гърба да е твърд и да ги захванеш през него. . Това ще ти онеме пространство и пари. Така , че по-добрия вариант е гръб фазер рафтовете до края и както каза колегата , ако не може да си позволиш да го направиш по-дълбок - наклони рафтовете.
Също такати препоръчвам да раздупчиш страницата да речем прес 32 мм ,което ще ти позволи да променяш както големината на обемите , така и наклона им. Все пак през различните сезони ползваш различни обувки..
Да точно така.Мислех гърба да е от ПДЧ.Но сега се замислям с разпробиването на страниците и с наклон.
Тези дупки аз ли трябва да ги правя или в цеха за разкрояване ще ми ги направят на машина на
точно разтояние една от друга???Ако взема аз да ги правя с дрелката едва ли ще ги пасна както трябва
andreyfa - напреднал
В по-големите фирми , едва ли ще се занимават с раздупчване на две страници. Не е толкова трудно да си направиш шаблон и да ги разпробиеш с обикновенна бормашина със свредло 5мм.
Ако теинтересува моята оферта - рязане , кантиране , раздупчване на страниците и вртатата мога да ти пратя оферта.
Аковсе пак имаш желание да си ги направиш сам мога да ти подаря шаблон за отвори през 32 мм.
sasooooooooo - "специалист"
Чак пък шаблони :? .
Моите рафтодържачи ги разпробих с ф5мм и то със сверло за метал :shock: .
Трябва просто да се държи машината перпендикулярно на материала.

Киро, ако искаш да побираш поне по два мъжки чифта на рафт, то вътрешната ширина я направи 500мм. Предвиди и достатъчно място за ботуши, нещо което аз не направих и сега всички ботуши са отвън :|

Прикачен файл

picture_003_resize_873.jpg
picture_003_resize_873.jpg (109.96 KиБ) Видяна 10770 пъти
kireto1 - специалист
sasooooooooo написа:
Така направено, обувките странично ще слагаш нали?
Ако рафтовете ги сложиш под наклон на вътре, ще събереш повече чифтове.
sasooooooooo написа:
Киро, ако искаш да побираш поне по два мъжки чифта на рафт, то вътрешната ширина я направи 500мм. Предвиди и достатъчно място за ботуши, нещо което аз не направих и сега всички ботуши са отвън .
Повече от 410 разтояние на дължина няма,и от 310 на дълбочина няма

Прикачен файл

shkaf za obuwki 3.jpg
Може би това имаш предвид ама пак толкова се събират
shkaf za obuwki 3.jpg (40.4 KиБ) Видяна 10728 пъти

Прикачен файл

шкаф с обувки.jpg
шкаф с обувки.jpg (52.28 KиБ) Видяна 10728 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Шкаф за обувки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: