Връзката между 2 свята
ribnikolaevi - майстор
За разлика от прехвалените и прескъпи, според мен плачевни Солид 55 ...
dsso - помощник
И аз си изпатих с тия Солид 55, за София става въпрос. Пълно некадърие и безхаберие.
Travel_Mate - специалист
Solid 55 за Русе, входна врата, 2 месеца чакане, трябва ти да им звъниш и да ги тормозиш, въпреки че по договор е 35 дена, цял ден монтаж, защото монтажниците ги мързи да гледат... изтърват инструменти, спъват се и все нещо им пречи и трябва да се изкърти... резултата след монтажа, первазите не покриват дори дупката м/у касата и стената поне още по 3 см трябва да се оправя, изкъртени цокли, а долу прага се оформи като сложна геометрична фигура с разлики 2 см навсякъде и никаква успоредност... Според "майсторите монтажници" е чудесно и то толкова, кво очаквам... Общо взето по-големи некадърници не бях виждал, а достамайстори са минали през жилището до сега... Но иначе на протокола първо пишат "няма забележки към монтажа" и чак тогава го попълват...
Лично мнение за Русе бягайте на далеко от тях, не че има голям избор в града....
ribnikolaevi - майстор
Изръсих се два бона за "удоволствието" да си контактувам с тях. Ако бях попроучил нещата, нямаше да опра до солидците със сигурност... Дано повече хора прочетат тия отрицателни отзиви и не си изпатят като всички вече прецакали се.
Сорид 55 :проба: :kotz:
Hursa - майстор
Който има опит с фирмите за блиндирани врати моля споделете го. Колебая се между солид 55 и диадоорс. Има доста отрицателни мнения за обслужването на солид 55 и не само тук. А и аз от посещението си при тях останах с такова впечатление. Общо взето вратите им ми харесват, но се опасявам от монтажниците им, че монтажа при мен е малко по сложен. А и ми се струват скъпи за качеството което показват. Диадоорс още не съм ги виждал на живо.
VLADO66 - майстор
Можеш да погледнеш и по-малките фирми.Входната врата на кооперацията на родителите ми я правиха Каракашев и син и ми се вижда че е кадърно направена.
ribnikolaevi - майстор
Вече трима колеги споделят добри впачатления от Транспрогрес. И аз се колебаех между тях и Солид преди да вляза в капана на последните.
Hursa - майстор
Не съм от София. Местните фирми не ме устройват. Вратите им са евтини със съответното качество. Софийските малки фирми които съм разглеждал изглеждат добре, но нямат офиси наблизо и или не предлагат монтаж извън София или искат много висока цена. На Транспрогрес ще трябва да видя вратите. Поне според разговора по телефона работят според желанията на клиента, а не се придържат към стандартните решения на фирмата като Солид и за всяко малка разлика да искат безумни цени.
ribnikolaevi - майстор
Днес монтират на още една колежка от Транспрогрес. Утре ще мога да споделя и нейните впечатления.
Преди 3 месеца дадох капаро на Диадоорс и все още нямам врата.Това нормално ли е?

Тема "Блиндирана врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: