Връзката между 2 свята
Niki72 - специалист
Антрето е доста малко и това на снимката с размерите е единственото място където може да се направи някаква подходяща мебел, но как точно да изглежда не сме измислили. Нанесох размери в мм на снимката . Дълбочината му ще е доста малка - до 25 см. Ширината също е ограничена. Височина има-бойлерното табло не е проблем да остане вътре в шкафа. Ако е нещо като шкаф-колона с огледална врата или нещо друго - споделете идеи.

Прикачен файл

malko antre.jpg
malko antre.jpg (70.05 KиБ) Видяна 4851 пъти
mim - специалист
остави го така, не е нужно да се затрупва всеки свободен см с мебели

не си писал какво искаш да се слага в този шкаф
ако е за обувки, на 1 ред ще събереш 2 мъжки или 3 женски само, максимум
ако е за якета ще събереш 2 смачкани
ако е за "други" - прецени си

ако искаш огледало, сложи си огледало само, ключът може да се премести на стената в ляво или да се вдигне над огледалото и то самото ще скрие после къртенето
Niki72 - специалист
mim написа:
остави го така, не е нужно да се затрупва всеки свободен см с мебели

не си писал какво искаш да се слага в този шкаф
ако е за обувки, на 1 ред ще събереш 2 мъжки или 3 женски само, максимум
ако е за якета ще събереш 2 смачкани
ако е за "други" - прецени си

ако искаш огледало, сложи си огледало само, ключът може да се премести на стената в ляво или да се вдигне над огледалото и то самото ще скрие после къртенето
Все някъде трябва да се слагат поне обувки, иначе ще се спъваме в тях ако ги нахвърляме по пода...
професионал - специалист
Абе,той човека ако има 150 кв. апартамент,няма да опре до този ъгъл да приобщава :-D,но според мен ги няма. :wink: Та така,според мен височина повече от 1м. ще е дразнеща,а и затварянето на бойлерното табло не е добра идея,защото е пожароопасно и трудно за ремонтиране и сменяване(аз смених 3 такива за 2 години от както се нанесох,и накрая го изкорубих да не е дупка в стената и си включвам бойлера от фабричния бутон).Второ - ъгъла откъм вътрешноста на коридора задължително овал(иначе ще "забие"прекалено навътре и ще има мноого синини) [-X.Успех!
Niki72 - специалист
Намерих най-накрая един шкаф за обувки. Събира 8 чифта и е с размери 51х25х86. Сега трябва да закача едно огледало над него с ширина 40 см (до ключа за лампата), обаче с каква дължина да е?
Отстрани огледалото на 25 см стена мисля да сложа 1 закачалка, като тази, но 1/3 от нея

Изображение
root666 - специалист
И какво ще се вижда от огледалото, като закачиш дреха на закачалката? Не претрупвай нещата...

Тема "Малък шкаф за малко антре" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: