Връзката между 2 свята
marian1 - майстор
Здравейте колеги, не ми е в силата този спорт да си разпределям пространството оптимално, винаги после някой казва по добро :lol: за това се допитвам до вас - моля помагайте със снимки или идеи за гардероб - разположение. Гардероба ми е за коридор до входна врата, искам да е разделен на няколко сектора - представям си:
горна част за по малко използвани предмети,
част за ежедневните неща - след като се приберем да се събуем и оставим връхните дрехи,
част за обувки извън сезона
дрехи извън сезона.
Коридорът е доста голям - ако стоя на прага на вратата с лице към къщи: в ляво: 1.20 х 2.50 на дължина и височина пак към 2,45-50- това е пространство определено само за гардероба. Може гардероба да е и Г - образен - тъй като едва ли бих използвал цялата дълбочина на помещението от 1.20, но все още се колебая. За вратичките, все още не съм измислил, може и плъзгащи, може и на панти -но май по ме влече към плъзгащи. За сега още имам доста време - поне 2 мсц до започването, така че ще търся идеи до последно.Ще съм благодарен за съвети, снимки или каквото ви хрумне.Благодаря!
Здравей, колега!
То и аз ще я правя тази работа, само че при мен ще е в ниша - зад входната врата.
Търсих из нета малко идеи и накрая реших да сложа там гардероба ми от спалнята (че и без друго се чудих какво да го правя, само дето му намалям размерите). Та ти нямаш ли някой такъв гардероб?
Пък ако не, ето малко идейки. Можеш да го разчупиш както ти е удобно и да събереш всичкия си багаж там. Има място за дрехи на закачалки и достатъчно шкафчета, както и за обувки. ;)
Надявам се да съм била полезна. Успех! :)

Прикачен файл

praktichen-garderob.jpg
praktichen-garderob.jpg (31.96 KиБ) Видяна 8462 пъти

Прикачен файл

closet.jpg
closet.jpg (22.26 KиБ) Видяна 8462 пъти

Прикачен файл

perfekten-garderob.jpg
Максимално използване на мястото. :)
perfekten-garderob.jpg (71.11 KиБ) Видяна 8462 пъти
marian1 - майстор
Благодаря, точно от подобни идеи имам нужда, аз трябва да започна от нулата....
Пусни някоя снимчица, когато го направиш. Може пък да гепим някоя идейка от теб. :)
П.С. От гипсокартон ли ще го правиш?
marian1 - майстор
В никакъв случай няма да е от гипсокартон! А, и името ще му е само вграден, но искам си истински гардероб с дъно и страници! :lol:
maroka - специалист
Скицирай си помещението и конкретно местоположението на гардероба.
Идеи и снимки много, но е от значение мястото, с което разполагаш.

Така ще имаш много повече и точни насоки :)
http://www.napravisam.bg/index.php?id=visual&sid=48
още нещичко :)
не знам дали си го видял, колега
Весели празници! :partyman:

Тема "Набирам идеи за вграден гардероб." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: