• 1
  • 2
Връзката между 2 свята
tripioo - специалист
е па фалца го нактираш .... както се прави при всички фурнировани врати ....
а да го намокриш и завиеш е мисия невъзможна ... (с фурнир)
Genesis - специалист
Да. За корк съм си мислил. Преди време облицовах един метален парапет с корк и стана много хуваво и трайно. Ъглите много лесно и приятно се обаботват без да си личи. Освен това дава много добра топлоизолация, не че няма да има от вътре каменна вата. Единственото, което ме спира че е мек и лесно може да се нарани.
tripioo - специалист
по твърдо покритие ?? или повече слоевв ? или лак за паркет ?
katcko - специалист
Понеже и аз се мотам по фирмите да търся входна врата стигнах до човек който изработва врати,за когото прочетох тук във форума.Човекът работи само с дърво и фурнир и то на добри цени,и ми мина и на мен идея като на колегата да си направя метална врата,а майсторът да ми я облицова заедно с касата,но той ми обясни,че не прави подобно нещо защото се изисквала специална машина и технология,която на ръка не можела да се направи или ако се направи ще е некачествено и нетрайно.
Genesis - специалист
Жалко, че не си го попитал точно какво има в предвид, че ще бъде нетрайно. Все си мислех, че ще мога да залепя накаква форнирована тънка плоскост за метала и така да стане облицовката.
Скоро ще поразпитам и аз по фирми и ако се окаже че не става ще мисля за някакво по-дебело фолио.
  • 1
  • 2

Тема "Изработване на метална врата." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: