Връзката между 2 свята
Ivo_Dinkov - специалист
Здравейте,
Понеже ни предстои смяна на вратата на входа, събирам оферти от фирми.
Изискванията ни са:
- да е с контрол на достъпа посредством чипове
- да се запази опцията за отваряне чрез домофонната система (в момента реализирана с електро-магнитен насрещник)
- да е максимално защитена от вандалски прояви (в момента се случва да подпъхнат с нещо и да покривят насрещника, понеже има 5мм дезпрепядствен достъп)
- да има остъклена част както в статичната, така и в отваряемата част
- да има качествен автомат за затваряне
- да има подръжка (основно на системата за контрол на достъпа)

Ще съм благодарен, ако препоръчате фирма, която е извършила изработката и монтажа на подобна врата или ако има представители на фирми, предоставящи тази услуга, да ми пишете по едно ЛС.

П.С. снощи касиерката ми потвърди за подмяната на вратата, затова още не съм свалил размерите и не съм снимал сегашната
П.С.2 нещо подобно искаме, но без пощенски кутии във вратата, понеже сме 16 етажен вход и само тези 77 кутии при средна цена от 30- тина лв надхвърлят заделения бюджет за врата #-o

Изображение

П.С.3 досега имам само виртуални позитивни впечатления от тези, тези и тези.
vk - специалист
Ще отида утре (петък) в съседния блок - имат много хубава врата и има залепена лепенка кой я е правил.
Обаче ти искаш комплекс от неща, които не знам дали комплексно се правят - фирмите доставчици на метали, правят металната част, но дали вграждат и електрическите неща, които би могъл да си ги вземеш от фирмите доставчици на такова оборудване. А и поддръжка накрая.
Но вероятно има вратарски фирми (така им викат) които ще направят комплексна услуга.
niiksan - напреднал
Също се интересувам от такава фирма. Да е от Пловдив :partyman:

Тема "Изработка на метална врата за вход- препоръчайте фирма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: