Връзката между 2 свята
kavi67 - специалист
Така и не реших,от какво да направя цокъла на пералното помещение и коридорчето за банята!Остана ми пвц цокъл от ламината,и го наложих да добия визуална представа.Струва ми се,че ще стане по-красиво с пвц-то,вие как мислите?Като функционалност - плюсове,минуси?.......правя уговорката,че нямам налични достатъчно бройки от теракота,и ще трябва да търся същият или направо друга разцветка!Прилагам й снимки.....

Прикачен файл

DSC00278.jpg вляво на снимката е пералното п-ние,вдясно-банята.В долният край на снимката-още не е повдигнат пода и положен ламината.

Прикачен файл

DSC00277 (1).jpg

Прикачен файл

DSC00276.jpg
jekasus - майстор
Нищо че падат хубави пари от первази от теракот,гранитогрес или камък - винаги съм харесвал пвц-первази. А и в твоя случай стените са в завършен вид вече.

Прикачен файл

DSC_0271.JPG
kavi67 - специалист
jekasus написа:
.....А и в твоя случай стените са в завършен вид вече.

Да,това е една от предпоставките(и не само!) да се насоча към пвц-первазите.Защото,като си полагах топлоизолацйонната система на новопостроената къщата(с последващите операцйи),ми остана доста от силиконовата мазилка,и я използвах още преди да започна довършителните работи по вътрешността на къщата(само я тонирах допълнително),а срокът й на годност взе да ме притеснява-все пак,е на водна основа!Та така,май ще бъдат пвц-цокли,че не ми се иска да 'оакам' мазилката :) .


П.П - Още веднъж,искам ГОРЕЩО да благодаря на 'SHL',за темите 'полагане на топлоизолацйонна система' и 'лепене на плочки,с последващи операцйи' - бяха изключително полезни!!! =D> =D> =D>
SHL - специалист
kavi67 написа:
П.П - Още веднъж,искам ГОРЕЩО да благодаря на 'SHL',за темите 'полагане на топлоизолацйонна система' и 'лепене на плочки,с последващи операцйи' - бяха изключително полезни!!! =D> =D> =D>
Радвам се, че съм успял да бъда полезен и съм помогнал на още един човек.
Желая ти успех и в следващи начинания! :thumbs:
kavi67 - специалист
Радвам се, че съм успял да бъда полезен и съм помогнал на още един човек.
Желая ти успех и в следващи начинания! :thumbs:[/quote]

Благодаря!Възхищавам се на хора като теб,че намирате сили и ЖЕЛАНИЕ да ни показвате,как да не 'пасем трева'

Тема "Цокъл - направа от теракот или пвц?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: