• 1
  • 2
Връзката между 2 свята
Gamma - специалист
Да, за винила става дума. Много благодаря, това явно е идеалното решение! Видях и в сайта на "Подови настилки", че има и "десени", имитиращи дърво, паркет... абе, приятна работа... Явно това ще е!
Относно корка - мислила съм си го, но не ми изглежда много добре, прилича ми на талашит, дори и луксозните му плоскости. Освен това за под на коридор не мисля, че е много подходящо - токчетата, пък било то не и моите, а на гостите, ще му разкажат играта... И предполагам, че е хигроскопичен, а в коридор, естествено, стирката играе в пъти по-често. Все пак благодаря!
Благодаря ви много!
cybersas - специалист
Само дето винила малко златен идва :)

Преди да се метнеш - вземи си само едно парче мостра и го сложи до всяка врата като я отваряш НАПЪЛНО - при мен го имаше този проблем - уж мозайка - при пълно отваряне на вратата (в затворено положение е абс равен просвета отдолу 7 мм) ми бягаше около 3 мм при максимално отваряне, т.е. ще стърже, ако се турят 5 мм в коридора :(

Но има решение де - диамантината и попълване или диамантината навсякъде, саморазливка и каквото си искаш после... Ако е 8-9 м2 - бих махнал всичко.
  • 1
  • 2

Тема "Настилка в коридора? Проблем с нивото..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: