Връзката между 2 свята
Здравейтее,започваме ремонт в коридора.Пода е с теракот /няма да го пипаме/ , стените са с тапети искаме да ги направим с мазилка,да сменим вратите евентуално само на банята с алуминиева и входната - но там сме в чуденка с каква ? :? Дали да е интериорна ? Също имаме и един гардероб вграден с дървени врати - искахме да ги направим плъзгащи пвц,но там искат около 500лв. Затова мислим да ги лакираме и сменим само пантите.Ще добавя снимки на самия гардероб,ако някой се сети за идей да пише :yawinkle:
npnconstruction - специалист
Ако бюджета ти е строго ограничен, вземете метална входна врата с доставката и монтажа излиза между 200-300 лв. Не препоръчвам интериорна врата за вход на жилище. Тапета сваляте и правите гипсова мазилка с дебелина около 0.5-1 см, после фина шпакловка, грунд и латекс. Вече ако искате да изправяте стената може да отиде и повече материал. Не знам какъв е точно размера на гардероба, но вземи оферти от няколко места, 500 лв ми звучи малко множко, може би заради плъзгащия се механизъм, но въпреки всичко. Вратата за банята ще ти излезе около 250 лв тотал цена.
ferrari4456 - специалист
Виж и братя градеви за врата на банята.
http://www.gradevi.net/productdetails.aspx?id=35
Правят доста хубави и стесняването на касата е най-малкото предлагано на пазара.
Доста проучвах като си слагах вратата и пак оплескаха нещата ,затова ги следи при монтажа.
На мен вратата ми струваше 600лв ,ако искаш ще кача снимки ,но бяха оплескали стъклопакета и цвета и бях им платил още при поръчката 200лв капаро и така си остана ,те не се обадиха и аз не се обадих. :-D
Вратата на банята вчера е поръчана 288лв с някакви допълнителни лайсни от вътрешната страна на банята за уплътняване. За входната сме в чуденка,защото забравих да спомена,че всъщност са две входни врати - дървената /която искаме да сменим/ и метална . Попитахме на няколко места,но искат да махнат металната , за да можем да сменим дървената.
Оферти за гардероба взех от 3 места - разликата беше около 20лв +/-
Разгледахме и каталог за бой на ефекти,чудя се как ли ще стоят вратите и касите,ако се направят така ? Някой пробвал ли е ?

http://alfa.kachi-snimka.info/images-20 ... 72445c.jpg

Тема "Мазилки,врати..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: