Връзката между 2 свята
Emerald - модератор
Знам бе Профи, не съм забравила какво е. Мен там ме нападаха посред бял ден пред входа, какво остава за в къщи. :lol: Просто ми е кеф понякога да си мисля, че макар заради спокойствието и кефа да живееш с панорамни прозорци и врати си е заслужавало. :?
Profi Stroi - специалист
Да разбирам какви мисли ти се въртят определено с априятни но в нашия случай по скоро граничат с мечти ,а както сами всички знаем мечтите не винаги се осъществяват особенно в страна като БГ или не поне по законния начин
Иначе съм за такова нещо но...........................
maya1 - специалист
Здравейте , предстои ми и обмислям да си поставям входна врата. На парви етаж съм и сега когато и стените са без тапети или деколин се чува и гогато дишат хората отвънк, а когато си говорим с майка съшо се чуваме навън. Хората са любопитни и не ми иска да стават част от нашето битие .До асансйора сме. Има една вероятност един мъж да ни направи врата но какво да е изискването. Да има нещо което да изолира от шум, Панти отвътре , Каква брава за да не се заключваме но здрава.Да с остане ли дървената каса и вътрешната врата?
ABEPA - напреднал
http://solid55.com/bg/products.php?prod ... ries_id=21

Виж тука структура на блиндирана врата.
pavel6666 - напреднал
Намирате си някой познат който да работи в МВР и там го карате
да попита тези които работят по апартаментските кражби и
те ще ви кажат каква брава да си сложите.
Нещо май беше от рода на Герда-Герба или нещо такова.
Ivo_Dinkov - специалист
Здравейте,
за да не отварям нова тема, да попитам в тази:
купих жилището с вече монтирана врата, която обаче трудно се заключва, леко е провиснала и дървената каса върху която е монтирана леко поддава според мен и има нужда от укрепване. Въпроса ми е струва ли си да я ремонтирам тази врата (досега всички ми отказаха такъв ремонт, всеки иска да ми продаде негова врата) :?
Също ме интересува до около 700- 800 лв с монтажа какво е най- удачно да се вземе?

П.С. Ето снимка на текущата врата
П.С. 2 не се стряскайте от вида на етажната площадка, скоро ще е боядисана ;)

Изображение

Тема "Входна врата .." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: