Връзката между 2 свята
Извинявам се, ако отговорът на въпроса ми изглежда твърде елементарен. Въобще не ме бива много по техническата част, обаче пък имам желание да се науча. Ще бъда благодарен на всички.

Ето снимки:

Снимка 1

Изображение


Снимка 2

Изображение



Благодаря много!
brum - майстор
Развиваш винтовете дето държат капаците под дръжката, вадиш "клюмналата" дръжка и я привеждаш в нормално състояние - хоризонтално. После слагаш обратно капаците и слагаш болтовете.

Като свалиш "капаците" ще ти стане ясно от къде идва проблема :) . Има квадратна ос която държи двете дръжки. По някаква причина положението на дръжката спрямо оста не е това което трябва да бъде.
kozl - майстор
Да Брум, така е ако клюмналата дръжка си работи, т.е. при завъртане по часовниковата стрелка езика се прибира. Ако дръжката само си виси - късичък квадрат е може би или превъртял в дръжката да е :?
Andri01 - майстор
Смени вратата,ако пак не се оправи-сменяш апартамента ,блока,квартала и...така до като се преселиш в друг град :).
novgradski - специалист
...наистина може да е "къс квадрата".За целта -развий и махни дръжките , квадрата да си остане на мястото. "Натъпчи" малко хартийка в "нормалната" дръжка (за да избута квадрата)...сглоби в нормално положение и пробвай ...."ще стане"....
"Човек се учи цял живот -и умира ненаучен!?"
kozl - майстор
Andri01 написа:
Смени вратата,ако пак не се оправи-сменяш апартамента ,блока,квартала и...така до като се преселиш в друг град :).
Така е мно-о-ого изтормозено. НЕкои направо сменят държавата :cool:
igt - специалист
Квадратът е избягал малко.
Браво на желанието.

Тема "Какъв е проблемът на тази дръжка на врата и как да го реша?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: