• 1
  • 2
Връзката между 2 свята
Здравейте,

За пръв път пиша тук и ще се радвам на вашите съвети.
Бих искал да облицовам антрето и коридора си с облицовъчен камък.
Имам куче, което е порода Джак Ръсел и когато излезем, то понякога започва да копае дупки в стената, в знак на протест. :) В резултат на това антрето ми в момента е с няколко дупки в мазилката, което прави картинката доста грозна.
Хрумна ми, че облицоването на стените с камък, освен че кардинално ще реши проблема ми с кучето, то би стояло и доста естетично.
Тъй като останалата мебелировка в антрето е изцяло дървена (гардероби, шкафове за обувки, портманто), мисля че би било добре съчетано с камък.
По мои груби сметки стените са около 20м2
Молбата ми за съвет е, какъв камък би бил най-подходящ за облицовка (трябва да е в бяла или светло сива гама), откъде бих могъл да го закупя и някакви насоки за добър майстор, който би могъл да облицова впоследствие.
Благодаря ви за отговорите! :)
mar4ika - специалист
Прикачен файл:
IMG_20150113_213645.jpg ето кво правя ама бавничко става
Страхотно става! Но не разбрах с какъв камък се прави и кой би могъл да го направи?
nanko - специалист
Фирма Пи Ен Ен предлага доста видове облицовки. Такива като на снимката ги има. От бетон са обаче, не от естествен камък.
chapara - майстор
Врачански камък

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Бучардисан врачански камък

Изображение
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Като лишиш кучето от правене на дупки в стената, го принуждаваш да си намери друго място за изливане на мъката. Помисли върху това
Фитилчо - майстор
Леле майко, моя е на 4 месеца

Ако и той прави така, незнаям.... :)


Не го ли пердашиш?
  • 1
  • 2

Тема "Каменна облицовка на антре?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: