Връзката между 2 свята
hristov1 - специалист
Здравейте тъкмо направих ремонт на антрето сега е на шпакловка която вече е на дупки около вратата гледам куче френски булдог което всеки път преди да излезе на разходка от вълнение започва да скача от лявата страна на вратата и да дере стената и ако оставя така стената до 2-3 месеца ще е ужасно грозно та въпроса ми е облицовките от гранитогрес могат ли да се залепят в/у шпакловката или ще трябва да я куртя не смятам да правя цялата стена мисля да направя само от лявата страна на вратата от дясно няма нищо вратата се пада на ъгъл така че само от лявата страна плочките са с размери 33/66 мисля да сложа един ред само нагоре смятам че ще стане добре или някой ако има някаква друга идея моля нека я сподели а ето и въпросните плочки :)
http://www.dekoraty.com/index.php?go=vi ... 0%B5%D1%81
chapara - майстор
Хубаво ще е ако кучето не си избере друго място за скачане. Добре е да изкъртиш шпакловката. После бетонконтакт на стената и тогава лепене. За по междинен вариант без къртене, ако ти е здрава шпакловката с гипсово лепило, като преди това третираш с дълбокопроникващ грунд с цел заздравяване шпакловката :wink: :roll:
hristov1 - специалист
Благодаря Чапар сега като налепя плочките на пода ще сложа и там :)

Тема "Облизовка от гранитогрес в антре" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: