Връзката между 2 свята
hristov1 - специалист
Здравейте малко остана утре ще кача снимки като го довърша а прага на входната врата как мислите че ще е по добре напречно или надлъжно ?Мисля си надлъжно с 2 плочки че ще е по добре :)Поздрави.
chapara - майстор
Поръчай си по размери от камък :wink:
hristov1 - специалист
chapara написа:
Поръчай си по размери от камък :wink:
И аз така мисля да направя но няма ли да стане мнгоо високо дали ще могат да ми направят да кажем 1 см дебелина и направо в/у прага четох из форума че на гробищата ги правят по евтино от гранит ли не се сещам какъв беше материала а днес докато лепих и ми свърши флекса (за пореден път се оказа прав Чепар трябваше да взема 4 торби ама като не стигнаха парите) :-D :partyman: Както и да е свърши ми флекса и беше останало малко и го смесих 70/30 флекс с цимент и залепих 2 плочки смятам че няма да има проблем ама много гадно се лепи като има и цимент едно твърдо .. и така ето и малко снимки днес следобяд смятам да го свърша :partyman: :partyman: :partyman: :supz: :supz: :supz: Поздрави. :)

Прикачен файл

нс3.jpg

Прикачен файл

нс2.jpg

Прикачен файл

нс1.jpg

Прикачен файл

нс.jpg
chapara - майстор
Имаш Лично съобщение :wink: :partyman:
hristov1 - специалист
Здравейте стана така че на прага трябваше да сложа парчета от 1-2 см и направо сложих пвц перваз но немога да прецедя дали е добре ако не е да го махам още тази вечер докато не е стегнало добре и тъй като сложих на едната врата сложих и на другата хаха :mrgreen: :-D моля за мнения :)

Прикачен файл

1237.jpg

Прикачен файл

1234.jpg

Прикачен файл

123.jpg

Прикачен файл

12.jpg
12.jpg (97.1 KиБ) Видяна 1990 пъти
hristov1 - специалист
Ето и пред другата врата :)

Прикачен файл

12345.jpg

Прикачен файл

123456.jpg
chapara - майстор
За на пода няма да издържи дълго :-D
hristov1 - специалист
Ами ще видим колкото издържат иначе налепих го коридора бива остава само да го почистя добре и да остържа фугите от лепило което ще е голям зор защото е стегнало с паркетното ножче едвам става...Доколкото разбрах 24h след залепването на плочките мога да фугирам правилно ли съм разбрал :)
hristov1 - специалист
Тъкмо приключих с фугирването забърсах с една гъба накрая плочките предполагам че след 24 часа ще мога да измия пода)
Днес срещнах съседа ми който е дърводелец и му споменах за первази предложи ми да ми направи первази от чам 6-7смx2см за 4лв метъра дали ще е добре с този материал как мислиш Чепар :)Поздрави и утре като го измия ще кача снимки :)

Тема "От къде да започна с плочките" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: