Връзката между 2 свята
vgeorgiev - специалист
В коридора и в една от стаите ламината ще е различен.
Ще има преходна лайсна. Вратите ще се монтират след ламината.
До къде трябва да се нареди ламината в коридора и до къде трябва да се нареди ламината в стаята, така, че като се сложи вратата, лайсната да се падне под вратата ?
Chefo77 - майстор
Ее, това е въпрос от по-сложно естество. Нека Чирака да обясни, ние простите само изпълняваме :lol: :lol:
Чираче - майстор
Chefo77 написа:
Ее, това е въпрос от по-сложно естество. Нека Чирака да обясни, ние простите само изпълняваме :lol: :lol:
В подписа ми няма опция, която да казва, че съм майстор ламинатаджия. Аз съм просто чирак..... :lol: И гледам сеир :?
Chefo77 - майстор
Що гледаш сеир? Човекът има зор. Помогни му, не се стеснявай.
Може пък майсторите да научим нещо от чираците :lol:
p.v.x - майстор
Чираче написа:
Chefo77 написа:
Ее, това е въпрос от по-сложно естество. Нека Чирака да обясни, ние простите само изпълняваме :lol: :lol:
В подписа ми няма опция, която да казва, че съм майстор ламинатаджия. Аз съм просто чирак..... :lol: И гледам сеир :?
Какво те притесняват подписите с рекламите? :?

Ако си избирах майстори от такива подписчета , значи съм по не у ред , от самите тях. :-D
mcm - специалист
Махаш прага, редиш си ламината, след това слагаш прага обратно. Между стаите, ако имаш налични вратите, налагаш и отбелязваш, ако не, реагираш според зависи от това дали ти си майстора на вратите или си ги поръчал, търсиш начин или да ги докараш или майстора да дойде да ти отбележи къде ще порива вратата на пода. Но най добре първо си монтирай вратите, за да не питаш докъде пък ще стъпят касите.
Chefo77 - майстор
Викаш по-лесно е вместо да подпъхва ламината под затворената метална каса, да я среже и после да я заварИ след ламината? Хитро :wink:
За второто отдавна получи отговор, дано го е разгадал :)
mcm - специалист
От снимките не съм разбрал метален ли е или дървен. Е щом е метален защо му е да подпъхва, след като така или иначе ще сложи там перваз, и той ще покрие. Излишно си усложнява ремонта. Да не говорим пък какво причукване ще падне докато подпъхне, и като откърти и някое ръбче ще му се стъжни !
Chefo77 - майстор
Какъв перваз на метален праг???
djpatzo - специалист
А защо просто не стигнеш до прага и не поставиш в края където са парчетата ламинат окрайчващ алуминиев профил. Има го в различни разцветки, както и матиран алуминий - http://www.praktiker.bg/bg/Angle-profil ... M/p/423908

Тема "Редене на ламинат под праг на входна врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: