Връзката между 2 свята
mcm - специалист
Какъвто му хареса, а ако позволява защо и да не го облече тоя праг или с ламинат или с дърво, аз бих си поиграл да го скрия този метал. Ако пък не влиза перваза там, има богато разнообразие от пвц винкели. Вариант е и да го махне тоя праг, а касата ще я фиксира в мозайката, всичко зависи от питащият и ситуацията на място, от 2 неясни снимки няма как да се даде точно решение !
djpatzo - специалист
mcm написа:
Какъвто му хареса, а ако позволява защо и да не го облече тоя праг или с ламинат или с дърво, аз бих си поиграл да го скрия този метал. Ако пък не влиза перваза там, има богато разнообразие от пвц винкели. Вариант е и да го махне тоя праг, а касата ще я фиксира в мозайката, всичко зависи от питащият и ситуацията на място, от 2 неясни снимки няма как да се даде точно решение !
ПВЦ винкели?! :rolleyes: :D Не е удачно ПВЦ за коридор, където ще се стъпва с обувки. Прекалено уязвими са на чупене. То и ламинат не е подходящо, но при намазване на клика с парафин, нещата придобиват друг смисъл :)
vgeorgiev - специалист
Не съм сигурен, че може да се сложи нещо върху прага. Вратата е с падащ праг и според мен ще закача.

Тема "Редене на ламинат под праг на входна врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: