• 1
  • 2
Връзката между 2 свята
chapara - майстор
Клиновидното стълбище е компромис за печелене на линейно разстояние, т.е.- компромис, ходи се в широката страна на стъпалата и не се позволява разминаване на двама :-D :-D :-D
mavryt4o - майстор
Дътводелеца пак да се обади☺ Защо не го направиш от дърво?Няма да има фуга.Мацаш стабилно от сивия силикон на сика за бетон и ще обере неравностите.Но ще навдигне бая вече високите стъпала.
mupk0 - специалист
Напреднах аз....налепих всички плочки, шпакловах и чакам да сложат вратите...да сложа бордюр по стената и да боядисам и фугирам. Няколко неща ме дразнят, но няма вечно щастие. Стъпалата досега варираха от 18см височина до 23см. Сега всички са 19.5/20см и дължина 27см. Гледах доста снимки и се чудих за завоя какво да правя, че имах и едно стъпало излято много напред....еми тва е резултата. Доволен съм и определено е по-добре от преди. Сега ще измажа стената под стълбите, че имаше и по-къси стъпала и така....като цяло съм доволен, но определено не е перфектно.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
nikolson - майстор
Някой вещ да каже, краят на стъпалото не трябва ли да е цяла плочка, а рязаната да е към стената?
mupk0 - специалист
нед юли 08, 2018 10:18 pmnikolson написа:
Някой вещ да каже, краят на стъпалото не трябва ли да е цяла плочка, а рязаната да е към стената?
Принципно си най-вероятно прав....но така ми дойдоха фугите. Късно се усетих, но реално там няма да се стъпва и не смятам, че ще е проблем.
chapara - майстор
На теб нали ти харесва, за направи сам е екстра :supz:
mupk0 - специалист
Изображение
Изображение
Изображение

Хайде уикенда слагам бордюра, фугирам и боята идва :) парапета ще е последен.
  • 1
  • 2

Тема "съвет за стълбище ( изравняване )" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: