Връзката между 2 свята
VLADO66 - майстор
Отдавна ми правиха врати и не помня. Имат си шоурумове в някои градове и можеш да ги видиш отблизо
sokolov.91 - майстор
чет мар 14, 2019 5:27 pmVLADO66 написа:
Отдавна ми правиха врати и не помня. Имат си шоурумове в някои градове и можеш да ги видиш отблизо
Ок. Благодаря за отделеното време. :roll:
sokolov.91 - майстор
Я вижте какво намерих http://www.masiv.bg/
Има много хубави врати и изобщо не са скъпи. Масивните таблени врати озглеждат доста добре. Шперваните също. Как мислите?
sokolov.91 - майстор
Говорих преди малко с фирмата от предния ми пост. Казаха ми, че нямат монтажна група, но ми дадоха телефон на човек, който поставял доста врати от техните. Звъннах на човека и той каза, че масивна таблена врата по размер излизала около 400лв. с панти, лак, первази и брава. + 60лв. за монтаж. Каза, че е работил с тях диста пъти и масива им бил добър (не суров) и не се измятал. Препоръча ми вратата да е от липа, не чам. Ще се оговорим да се видим тия дни да дойде на място да си поговорим по-обстойно.
вт мар 12, 2019 9:51 pmsokolov.91 написа:
пон мар 11, 2019 3:18 pmnaster написа:
ЧЕРВЕНКОВ, на Черни Връх 122?
Лоши отзиви прочетох за тях по други форуми :?
Прибавям още един лош отзив
Монтираха ми външна врата на къща, над 1500лв струваше. Още отначалато се затваряше само с хлопане. Казаха, че щяла да "улегне". При затопляне на времето миналата година не успяхме да отключим. Обадихме им се. Отговорът: сега не можем, търсете ключар, като имаме път към вас другата седмица .... Накрая дойдоха, направиха корекции, казаха, че е леко изкривена и тези корекции са максимално възможните без да се подменя вратата
Това лято ситуацията се повтори. Отговорът беше същият. Оттогава минаха 3 седмици. От няколко дни им звъня по мобилен, вайбер, с sms, но не отговарят. Не знав как да действаме по-нататък. Все пак вратата беше скъпа, а и дефектът се прояви още отначало и е силно зависим от температурата

Тема "Интериорна врата на коридор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: