• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Връзката между 2 свята
EDI - майстор
Кондор 1, препрочети си малко материята, нещо си поизостанал, мисля.
Чираче - майстор
Според мен това стълбище трябва да се премахне напълно. И да се изгради ново със стъпала 170мм високи и 290 мм широки.
chapara - майстор
Това да не е мавзолей та 30 см. стъпала, То няма за хич, а ти агнешко искаш :-D Стълбището обикновенно е основна конструктивна част, та като го премахн :-D е, да не премахне и къщата :-D
radius - майстор
Как още не се е появил пачия крак се чудя :lol:
Hoвoceлckи - майстор
чет дек 31, 2020 7:29 pmulieliadi написа:
Не е ли 2.62м :?
Определено е. Питащият не е удовлетворен от отговорите ни (май), но и не каза до къде е готов да стигне. Цялостно разрушаване и отливане наново?
Виждал съм го този стил на изпълнение.
Ruslan88, нужна ли ти е площадката (с ботушите в дъното)? Би ли я жертвал? Както и тази отгоре й (на втория етаж)? Как ти се струва класическия вариант с площадки по 67,5см?
Прикачен файл:
IMG_20210101_185528.jpg
Разбираш ли идеята от скицата ми? Може би ще дадеш една снимка от втория етаж, така че да се виждат (части) от долната и горната площадки (успоредно на стълбището) и самото стълбище (от тази позиция:
Прикачен файл:
IMG_20210101_192134.jpg
)
Ruslan88 - помощник
пет яну 01, 2021 7:25 pmHoвoceлckи написа:
чет дек 31, 2020 7:29 pmulieliadi написа:
Не е ли 2.62м :?
Определено е. Питащият не е удовлетворен от отговорите ни (май), но и не каза до къде е готов да стигне. Цялостно разрушаване и отливане наново?
Виждал съм го този стил на изпълнение.
Ruslan88, нужна ли ти е площадката (с ботушите в дъното)? Би ли я жертвал? Както и тази отгоре й (на втория етаж)? Как ти се струва класическия вариант с площадки по 67,5см?

IMG_20210101_185528.jpg

Разбираш ли идеята от скицата ми? Може би ще дадеш една снимка от втория етаж, така че да се виждат (части) от долната и горната площадки (успоредно на стълбището) и самото стълбище (от тази позиция:

IMG_20210101_192134.jpg)
След първия ми пост,където не съм погледнал какво съм написал сега разбрах,че съм се объркал сериозно с обяснението.... височина от плоча до плоча е 2620мм както ме поправи колегата. А това са снимките които искахте

Прикачен файл

20210101_195205.jpg

Прикачен файл

20210101_195122.jpg
addicted - специалист
На втората снимка, над прозорчето май се вижда основния виновник тези стълби да са изпълнени така.
Hoвoceлckи - майстор
Това пространство (помещение) ползване ли го с някакво съществено предназначение?
Прикачен файл:
IMG_20210101_200628.jpg

Не каза за изцяло ново стълбище? И размерите на площадките (дали те устройват)?
Ruslan88 - помощник
пет яну 01, 2021 8:10 pmHoвoceлckи написа:
Това пространство (помещение) ползване ли го с някакво съществено предназначение?

IMG_20210101_200628.jpg


Не каза за изцяло ново стълбище? И размерите на площадките (дали те устройват)?
Това е тоалетна и се ползва. Изцяло ново също е вариант стига да не падне къщата както казаха другите :lol:
Hoвoceлckи - майстор
Къщата няма да падне (майсторите, които са я строили със сигурност не са и чували за земетръсна шайба ...)
Височината между междинната площадка и пода на въпросната тоалетна ще дойде към 1,3 метра ... ?
Някаква възможност да "лепиш" от външната страна?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Ужасно стълбище" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: