Връзката между 2 свята
Krasimir
Zdraveite
Koridorat mi pokrit sas stari balatumni plo4ki. Jelaia da postavia terakot varhu tiah Vazmojno li e i s kakva smes za da hvane zdravo varhu tazi osnova. Ne bih iskal da gi maham zashtoto sa zdravo zalepeni i nivelirani :?
Ako moje pomognete!
Стефан - майстор
Защо не пишете на кирилица? Или не сте българи!!!

Моят съвет е, да се махне балатума. Върху него няма да стане. Колкото и да Ви се вижда трудно!
EDI - майстор
Махай балатума.Няма начин да се залепят върху него с лепила на циментова основа.
Duke_BG - специалист
а освен това има опастност да се супят плочките - ве пак балатума не е твърда основа и про плочки 30х30 см ми се струва, че може да стане тази "инфекция"
velsi - Почетен майстор
Може да ги налепи със силикон ако иска, ама се чудя има ли смисъл....?!
Гост
Добре де, ето ви и на кирилица!
Върху тези плочки ако се положи основа смес от С 200 и цимент, и след това върху тази основа да се сложи теракота :roll:
velsi - Почетен майстор
Кой да ти каже... Тези балатумни плочки колкото и здраво да са залепени си остават "критична основа". Цимента, каквото и да му добавиш е за здрави и твърди основи. Тези плочки може да се размърдат след време, може да не хване върху тях и след време теракота ти да се разхлопа.... Много рискове, които ти си преценяваш дали да поемеш.
Duke_BG - специалист
:-D Явно подписа ми има ефект :)

Извинете за offtopic-а
Стефан - майстор
Е, Duke_BG, аз нямам подпис. Директно отпервам въпроса за писане на кирилица!!! Също и за регистрацията. Поне да знам с кого разговарям, а не с някой от Мелмак.

Извинете за offtopic-а, и от мен.
Don-Vito - помощник
Контак грунд и теракол флекс.

Но както казват колегите, по-добре махай балатума!!!

Тема "Terakot v koridora" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: