• 1
  • 2
Връзката между 2 свята
Нали за това се обръщам за съвет.Може на някой да му хрумне нещо подобно на мойто неясно хрумване...
8180 - майстор
Абсолютно същия апартамента в Дианабад. Приятел там си е сложим голям хладилник и фризер. Мисля че не трудно и пералня да се върже, сигурно и миялна върху нея, пък и шкаф във височината.
Иначе тези уреди са в кухнята или на балкона.
Той не е махал стените.
Това го мислих в началото,но избих малко от стените към терасата на кухнята и там сложих хладилника и печката.Т.е. стана голяма кухня.За пералнята има място в кухнята,но това ме човърка...За коридора,де! :?
8180 - майстор
Може да стане и за кенеф. Кенефобаните май не са върха в тия апартаменти. Ще имаш и широка баня, душкабина, вана май няма да влезе.
:) И това е идея.Благодаря!Но искам ощеееее идеи! :ops:
todorov - помощник
Живея в същия вид апартамент. приключих с ремонта на коритора преди 2-3 дни. Аз не махнах стените. Пакета с ВиК тръбите ми е точно в ъгъла на банята, който има общи стени с кухнята и въпросната ниша. Мога да ти кажа, че размера е идеален да се монтира там пералнята - една дупка в стената и имаш връзка с канала за мръсната вода и захранване с чиста. останалото място от около 70 см може да го запълниш с ъглов шкаф със закръглен външен ъгъл. Ако искаш може да е отворен, може да е със стъклени витрини.... Въпрос на въображение и вкус е как да го аранжираш за да се направи приветливо първото помещение на апартамента. Относно мясното, което ще ти остане в кухнята /от пералнята/ - аз предпочитам по-широка и освободена кухня.
  • 1
  • 2

Тема "Праг на входната врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: