Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
А на тебе комшията защо ти наряза гумите?
Не е. Той не и го опитва, защото знае, че съм леко ексцентричен, много сприхав и изключително ненормален. :lol:
gogo7777 - майстор
А на тебе комшията защо ти наряза гумите?
Защото му е омръзнало да му бута Вентото, а сега и Форда. :-D
Тинки, майтап :wink:
защото знае, че съм леко ексцентричен, много сприхав и изключително ненормален.
...е тогава имаш правото да го удариш с лопатата. :wink:
egomen66 - майстор
Тръгна темата.... :-D До четвърта пета страница , със сигурност вече ще се обсъждат , кметовете на Москва и Ню Йорк.... :lol:
hidrazin - майстор
toolegittoquit написа:
...съм леко ексцентричен, много сприхав и изключително ненормален...:
Аз за това и питам де. Значи няма да се учудиш ако някоя сутрин си намериш колата като таралеж. :lol:
:partyman:
gogo7777 - майстор
egomen66 написа:
Тръгна темата.... :-D До четвърта пета страница , със сигурност вече ще се обсъждат , кметовете на Москва и Ню Йорк.... :lol:
....и на Истанбул...
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
Аз за това и питам де. Значи няма да се учудиш ако някоя сутрин си намериш колата като таралеж. :lol: :partyman:
Какъв е шансът после следващата кирка да е в неговата глава, да го закопая в двора и да ми тори дръвчетата? :?
Chefo77 - майстор
Тинки, веднага да си намериш нещо на частно, на държавно, на комшийско - каквото и да е, само да си на работа. Стоенето вкъщи и бездействието те карат да наблягаш на алкохола, пък той те прави друг човек. Как да ти кажа - да изглеждаш като Кубрат Пулев и да се държиш като Кубрат Пулев - ОК. Ама да се държиш като Кубрат Пулев, пък да приличаш на Криско ... :?

Тема "Какво е населено място." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: