• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
markony - напреднал
Здравейте колеги, от известно време гледам една реклама по ТВ, където един гъзар си е изкарал тоалетната чиния в хола пред панорамния прозорец. Много ми харесва и имам нужда от съвет как да го направя без да повдигам пода, а също така водата с кофа ли да я нося или има някакъв друг чалъм? Другия вариант, който ми хрумва е да не се занимавам с глупости, а да си взема една химическа тоалетна (от каравана примерно) и да не се занимавам с глупости.
dyaneff - майстор
Може и химическа + добра вентилация. :-D
ky-kyy - майстор
Ако си истински гъзар, не ти трябва нито химическа тоалетна, нито тоалетна чиния. Сери като пич на килима, ве :supz:
egomen66 - майстор
Темата е в правилния раздел.."Отмора и шеги''..... :-D
Какви канали , какви пет лева... пробиваш плочата , и си готов. :lol:
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
toolegittoquit - майстор
Усещам, че жена ти ще те изгони да спиш навън.
Делян - специалист
С кенеф в хола трябва да смениш и дограмата с френски прозорци, че като седнеш няма да виждаш нищо навън...
pipilica - майстор
markony написа:
Здравейте колеги, от известно време гледам една реклама по ТВ, където един гъзар си е изкарал тоалетната чиния в хола пред панорамния прозорец. Много ми харесва и имам нужда от съвет как да го направя без да повдигам пода, а също така водата с кофа ли да я нося или има някакъв друг чалъм? Другия вариант, който ми хрумва е да не се занимавам с глупости, а да си взема една химическа тоалетна (от каравана примерно) и да не се занимавам с глупости.
Може да помолиш комшията отдолу да прекараш тръбите по неговия таван, ще трябва да ги декорирате подходящо.
И ква е идеята да сереш насред хола, ако е за спорта ползвай некви подходящи съдове според това какво и колко си ял.
dyaneff - майстор
pipilica написа:
.....И ква е идеята да сереш насред хола, ако е за спорта ползвай некви подходящи съдове според това какво и колко си ял.
Човека пита за техническо решение, за нас няма никакво значение къде ще му е тоалетната. :lol:
Kasap - специалист
Спешна нужда от съвет!
Явно е много на зор работата... :?
Lisko - майстор
ky-kyy написа:
Ако си истински гъзар, не ти трябва нито химическа тоалетна, нито тоалетна чиния. Сери като пич на килима, ве :supz:
Най-големия гъзар беше великия вожд Ким Ир Сен за когото легендите разказват, че въобще не серял.
  • 1
  • 2

Тема "Спешна нужда от съвет!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: