• 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
nikolov333 - майстор
chapara написа:
Будали, всекие е прав за себе сси :-D
. :partyman:
p.v.x - майстор
p.v.x написа:
И защо използвате форума като лична трибуна...И защо трябва да ви вярваме...Ако реши човека да се защити , а не може... [-X :vom:
p.v.x написа:
Може и да си прав за себе си , но това не е начина.Не може да се обвинява даден човек , без да има възможността той да се изкаже. :)


Админа да прецени...
:rock:
mcm - специалист
kolcho написа:
mcm написа:
2. В случай че имате пък в предвид автора на темата колегата ksl, .
Скъпи колега mcm, една основна особеност на малоумието е, че ходи по хората. Да се чудите кого точно визирам , при положение, че в началото на всеки свой пост в темата ЦИТИРАМ конкретното мнение на човека, към когото се обръщам, е точно проява на въпросното интелектуално качество. Съчувствам Ви, но не мога да помогна с нищо, фактът е налице и няма как да бъде променен!...
:wink:

Да видим дали съм разбрал, щом сте цитирали ksl -Posted: Thu Apr 21, 2016 1:47 pm , то значи имате в предвид него, тогава това буди недоумение следващото ви мнение:
За протокола - цитираният колега никъде не е казвал за колко време полицията решава подобни случаи. Той коментира единствено цитираното заявление на автора на темата за "новините в петък" и последвалото замлъкване. Не е зле колегата mcm да се опитва да чете с разбиране. Знам, че е доста затрудняващо за някои хора, но нищо не пречи да се пробва :wink:
Забелязвате ли че цитираният колега и автора на темата са 2 различни лица. Стига адвокатски номера а кажете кой е цитираният колега, автора на темата го знаем.
И още нещо, не е срамно когато не си разбрал да попиташ, срамното е да се измъквате с обиди, да ви се връща колега x2.
nikolson - майстор
Май е време да идва горския, а?
kozl - майстор
Много ограничена тая тема. А няма ли възможност за гласуване :?
Кой за майстора гласува :shock:
кой от майсторите негодува :evil: за клиента ще гласува :roll:
който мисли темата за проста - просто ще пасува :|
и за всички ни на воля и да може да се псува :partyman:
Chefo77 - майстор
Аз пък мисля, че темата не трябва да се трие. Ако въпросният майстор реши да си търси правото да не бъде клеветен без причина, да има възможност да се защити (дори и с доказателства от темата). Заключването би било достатъчно.
joro1968 - специалист
Chefo77 написа:
Аз пък мисля, че темата не трябва да се трие. Ако въпросният майстор реши да си търси правото да не бъде клеветен без причина, да има възможност да се защити (дори и с доказателства от темата). Заключването би било достатъчно.
Нещо да не те жегна темата майсторе :?: Просто питам :)
kolcho - специалист
Пореден малък щрих в тази история:
1. На 11. 04. лицето ksl пуска същата тема във форума за строителство и ремонти.http://www.bgremonti.com/forum/viewtopi ... 82&p=59778 Темата моментално е изтрита. Ето ги аргументите на админа:
С първото си мнение във форума, пускате пост, който очерня човек, без да може той да се защити.
Ето ви линк на който ще прочетете правилата за пускане на негативни постове срещу майстори и фирми: http://www.bgremonti.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=460

На долния линк ще намерите раздела в който да го пуснете. Не може да пускате в кой да е раздел. Прочетете внимателно правилата за пускане на такива постове и ги спазвайте.
Критики
2. На същата дата, един час по-късно, лицето ksl приема критиките, благодари за тях и възпитано обещава :
Благодаря, не се бях запознал с правилата, признавам. Ще пусна където трябва с изискваната информация.
3. Към днешна дата лицето ksl така и не е изпълнило обещаното. Поредната проява на коректност от негова страна.

Тук е мястото за едно "Наздраве!" :lol:
kolcho - специалист
Понеже темата наистина стана смеховторна, още един повод за усмивки - цитат от публикуваното хвалебствено мнение на колегата ksl за човека, когото обвинява тук :
Провел съм над 20 интервюта с майстори и бригади и добре познавам манталитета на българският „майстор“. Нищо чудно, че много хора проклетосват с това да ти влезе майстор в къщата. Поради тази причина, аз дълго време избирам и дори да имам най-малко съмнение за хората, ги отпращам.

Избрах Иво защото ми направи впечатление, че е уверен в способностите си и не се уплаши от историите, за изгонени майстори, на които не съм платил, които умишлено разказах на първата ни среща.
Хе, хе!....

:prayer: :lol: :yawinkle:
Чираче - майстор
joro1968 написа:
Chefo77 написа:
Аз пък мисля, че темата не трябва да се трие. Ако въпросният майстор реши да си търси правото да не бъде клеветен без причина, да има възможност да се защити (дори и с доказателства от темата). Заключването би било достатъчно.
Нещо да не те жегна темата майсторе :?: Просто питам :)
Аз пък констатирам, че тия, които се мислят за майстори, се засягат пряко, и животозастрашяващо. :? И всячески се опитват да оправдаят действията на колегите си във всички теми по въпроса. Тук нещата не са ясни, и за това не вземам ничия страна.
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

Тема "Пазете се от този майстор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: