• 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Hoвoceлckи - майстор
nikolov333 написа:
Майстора в повечето случаи пък си работи с определено качество, донякъде в зависимост от възможностите, знанията и опита му и донякъде от уговореното заплащане, срокове и материали. Та когато клиента, може да прави нещо по-добре от майстора и се налага да плаща, за по-лошо качество стават проблеми..
Това ми хареса! Има много истина, да не кажа, че цялата истина е там. Че човека с фондацията нещо не си е оправил сметките с някого, си е само негов проблем. Не мога да разбера защо му даваме такава трибуна с вниманието си.
8180 - майстор
kolcho написа:
ksl написа:
Никога не ми е било цел да бъда коректен към некоректни хора.
Отбелязвам пореден стопроцентов факт - с горецитираното се самозаявявате като човек с манталитет, твърде далеч от коректността. Но за да е картинката пълна, веднага привеждам пример за това, че не сте коректен не само с некоректни хора, а и с онези, които са се отнесли напълно коректно с Вас:
Уважаеми г-н kolcho - Адвокат на майстора (или самия майстор).
Да Ви спомена, че аз пък ИМАМ усещането и съм огорчен от ЛИЧНИТЕ ВИ КВАЛИФИКАЦИИ и косвени заплахи, които си позволявате в НАРУШЕНИЕ на т.1 от Общите правила на Форума.

Раздувките около горния цитат са ФАКТ в подкрепа. КЛИЕНТЪТ има проблем с ТОЗИ майстор, споделя за да предпази други. Има право - ФАКТ! Съобщава (непроверено), че се е обърнал към полицията. И за мен странен оптимизъм на днешен ден и аз не бих го направил, ако не считам, че съм прав и в последно отчаяние.
Всички тук са наясно, че проблемът е не доизяснен, Майсторът мълчи (ако не сте Вие ангажиран с това).

И... каква е целта Ви?
Майсторът или Клиентът "винаги да има право"? Клиентът да бъде все на колене, беззащитен и на "изваждане" в днешната ситуация ли пледирате?.
Клиентът (Авторът), поне за мен постига (макар и дефинирана на обратно) целта си.

А Вие? Ще дефинирате ли целта си? Ще се съобразите ли с изискванията на Форума? Ще проучите ли въпросният Майстор и помощниците на "черно/сиво" работят (спомена се в Темата), какъв е Фактът за квалификацията им?

Не се крийте и да ми обяснявате, че съм "некоректен" и отмествам нещата - това са Вашите методи - Факт.

Не взимам страна в Темата и с горното призовавам за подобно отношение "поне за пред хората". :)

П.П. В повечето Форуми, Модераторите могат да преместват Тема на нужното место, което е по-коректното отношение от триенето. Проверете конкретно, преди да вменявате вина (за мен целево).
Чираче - майстор
Много добре казано. И аз имах съмнения.
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

Тема "Пазете се от този майстор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: