• 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 26
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Делян - специалист
Ако не друго, поне ще си начешем езиците в темата, докато полицията "разреши" случая.
Между другото, много ми е интересно да видя как полицията образува досъдебно производство за наличието на яйца на нечий таван :?
Преди време, когато баща ми имаше проблеми с мангалите, които се опитаха да го рекетират с номера "за 20 лева правим всичко", поисках съдействие от районното, но оттам културно ми отговориха, че това е спор между ФЛ/ЮЛ, който е от компетенцията на съда, но не и на полицията... Та ми е интересно, как така тази трудна машина сега се е задействала за едни яйца.
ArturDent - Почти Безобиден
nikolov333 написа:
То и аз имам подобен проблем и понеже виждам всеки дефект...май е по-добре, ако ти се размазва картината.
Майстора дето ми прави банята разказва как се прави баня.
Като почнеш банята, правиш една фрапираща грешка точно срещу вратата.
После собственика/възложителя само нея гледа и не обръща внимание на друго. Все пита кога ще оправиш.
Но ти не я оправяш чак до края, но всеки път като те питат обещаваш.
Накрая точно преди да предадеш обекта я оправяш и собственика е доволен - не ти търси други кусури.
nikolov333 - майстор
Когато почвах с ремонтите, не знаех как трябва да стават нещата. Накрая станах по-спесиалист от майсторите... :partyman:
anuwar88 - специалист
Доста интересна тема.
Като се сетя какви ядове и аз съм брал с майстори му съчуствам искрено на ksl.
Странното е защо спря да пише, как се развиват нещата бе, ksl?
Факт е, че в България 95% от майсторите не работят с договри, гаранция, работят изцяло на черно, ни сив, ни зелен сектор, а качеството на работата е все едно първокласник го е правил. Голяма част като ти влязат в къщата ТИ си им длъжен, ТЕ каквото осерат осерат, нямаш право на коментар, а ако си позволиш да го направиш бягат като дамски полови органи. Читавите майстори да не се обиждат, но са супер ценни и дефицитни.

Поздрави :-D
nikolovvd - майстор
Преди 10-15 години един съсед, тогава полицай (квартален), на въпроса на съседка какво става с откраднатите й кокошки, отговорил че изчезват хора и не могат да ги намерят, а тя за кокошките се хванала, за които се знае, че отдавна са в тинджерата на някой.
Та по този повод майстора на колегата може да поиска срещу яйцата си - кокошки, ако полицията се позабави още 3-4 месеца.
И да намерят неопровержими доказателства, че яйцата са оставени от него, спокойно може да каже, че заедно със собственика са решили да изпробват окачения таван дали поддържа постоянна температура и така да излюпят пиленца, които с храна ще подлъжат и те ще изпадат от дупките на луничките. :lol:
Фърбата - специалист
Хе- хе. Ами- да, майстора може да осъди пусналия темата за пропуснати ползи.
Той най-вероятно затова ги е заложил- да използва топлинната от луничките за инкубатор.
anuwar88 - специалист
Фърбата написа:
Хе- хе. Ами- да, майстора може да осъди пусналия темата за пропуснати ползи.
Той най-вероятно затова ги е заложил- да използва топлинната от луничките за инкубатор.
Ми значи е един вид еко-майстор! Може и по еврофондове да усвои нещо бре. Сега ще го залеят запитвания ... :lol: :lol: :lol:
8180 - майстор
И след 2-3 стр. пак Модераторът ще е виновен. :x
nikolovvd - майстор
Пред КАТ и пред жена си всеки е виновен! :lol:
kolcho - специалист
ksl написа:
Pooh написа:
Изобщо, 4 страници чаках да се появят някакви факти (дори и протокола от полицията щеше да се публикува ... уж), не не - Снимки на яйце от анонимен индивид, който плюе КОНКРЕТЕН човек, без последния да има възможност да се защити.
Първо не е конкретен човек. Извършител е или Иво Цветков или някой от хората, с които идваше на обекта.
Понеже авторът на темата глътна бастуна, нека я вдигна, за да се посмеем на горното му халюцинативно твърдение. А е халюцинативно, защото, пишейки "Първо не е конкретен човек", колегата ksl вече е успял напълно да забрави какво точно е написал в първия си пост. Където не само е посочил конкретно име на конкретен човек, но дори и снимка на въпросното лице е пуснал, за да няма никакво съмнение! Ето как:
ksl написа:
Изображение

Това е снимка на Иво Сашков Цветков, управител на фирма Рапид Билд ЕООД. В никой случай не използвайте услугите на този майстор и разпространете за да няма и други измамени като мен.
Комедия!
Пак да повторя - публикуването на подобни теми, по този начин, е законово недопустимо! Защото преди излизането на окончателно съдебно решение никой няма право да огласява, само на базата на субективните си преценки, лични данни+опозоряващи недоказани твърдения за лице, с което е в процедура на разследване/съдебен спор! До разрешаването на спора по надлежния законов ред подобни действия се квалифицират като "клевета". И за тях се носи съдебна отговорност. Единствената допустима възможност за изява на тази фаза от нещата е била в коментара си в "Майстор"-а недоволния клиент да сподели ниската си оценка за работата на конкретния специалист, само че тази възможност е била пропусната , защото вместо негативна, оценката му там е повече от хвалебствена.
Явно авторът на темата, който иначе е доста гласовит, май вече е разбрал грешката си. Дали разследващите полицаи, дали адвокат го е посъветвал да спре с тези приказки няма значение, умълчаването е красноречиво. Сега най-важното нещо за умълчалия се бъбривец е да съумее да спечели съдебния спор. Или поне да се добере до извънсъдебно споразумение. Това ще му осигури не само парична компенсация за нанесените щети, но и оправдаващ аргумент за нещата, които сътвори под напора на емоциите след неприятното откритие. Не спечели ли, не се ли споразумее - дупе да му е яко! Може само да се надява, че парите от продажбата на жилището ще могат да покрият размера на обезщетението, което съдът би могъл да присъди на оклеветената страна / ако оклеветеният е с достатъчно акъл в главата, за да предяви насрещен иск!/. Може и да се надява на това, че визираният майстор не чете темата или не е направил скрийншотове на постовете в нея. Защото с доста висока степен на достоверност мога да предположа, че последната изява на ksl тук е била към модераторите. И може би е гласяла "Моля да изтриете темата, поради....!".
Това е положението.
Поставена по този начин, темата е пълен смях. За зяпачите. За автора и неговия майстор......хммммм, подозирам, че не е точно така... :wink:
За което им съчувствам искрено!
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 26

Тема "Пазете се от този майстор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: