• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
ksl - напреднал
Изображение

Това е снимка на Иво Сашков Цветков, управител на фирма Рапид Билд ЕООД. В никой случай не използвайте услугите на този майстор и разпространете за да няма и други измамени като мен. Работи прекрасно, на приемливи цени. Върши всичко в срок и е много разбран и готин. Накрая обаче намерих таваните от гипсокартон напълнени със сурови яйца. Образувано е досъдебно производство, което да установи дали Иво лично е извършил деянието или е някой от неговите служители в негово присъствие, тъй като само Иво имаше ключ от жилището.
p.v.x - майстор
И защо използвате форума като лична трибуна...И защо трябва да ви вярваме...Ако реши човека да се защити , а не може... [-X :vom:
Последна промяна от p.v.x на нед апр 10, 2016 11:20 pm, променено общо 1 път.
LazarGanev - "Велик майстор"
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q= ... fYkN7FYdXA
Дали няма причина за такова поведение, приличащо на отмъщение? М?
ksl - напреднал
Използвам форума за да предпазя други хора. Иво Сашков Цветко предлага услугите си през Майстор плюс. В момента админите са спрели акаунта му да не може да кандидаства по проекти, но има риск да попаднете на него и по други пътища. През септември месец друг човек със същия мейл адрес бе идвал на оглед в дома ми. Възможно е да са група. За да няма съмнение, че "използвам форума за лична трибуна", може да се свържете със собственика на сайта.

Ето снимки от дома, в който щяхме да заживеем буквално до седмици.

За съжление снимките от моя ремонт изглеждат ето така:
gnt69 - майстор
Много коварно с тез яйца. :partyman:
ksl - напреднал
Не се заблуждавайте от хубавите ревюта. Това дълго хвалебствено ревю най-горе е мойто. Тогава още не бях открил яйцата. Вероятно има и други пострадали, които са дали положителни ревюта. При мен е действано скрито и подмолно. Цяло щастие е, че едно от яйцата изпадна докато слагах луничката в банята.
gnt69 - майстор
Навсякъде ли има или само в банята.
p.v.x - майстор
Може и да си прав за себе си , но това не е начина.Не може да се обвинява даден човек , без да има възможността той да се изкаже. :)

Това може да са лични отношения...Пример - той ти е правил ремонта , ти си бил с жена му... :-D

Админа да прецени...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26

Тема "Пазете се от този майстор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: