Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.

Беко или Финлукс

36%
Пералня Беко
4
Няма гласове
Пералня Финлукс
55%
Хладилник Беко
6
9%
Хладилник Финлукс
1

Общо гласове: 11

plamen6703 - майстор
Не сте направили добър избор на пералня по отношение на модела, мотор, обороти на мотор..... Предложи ви се по-добър избор на модел на Беко, но парите са ваши и избора е ваш. Не знам как с малко дете се пере 1-2 пъти в седмицата. Ние сме двама с жената и се пере почти през ден. Това разбира се пак е строго индивидуално и е според семейството и хората.
Такива теми по принцип са напълно безсмислени по причина, че питащите вече са решили какво да купят и повечето търсят подкрепа на избора си, като го не намерят купуват каквото са избрали.
radius - майстор
plamen6703 написа:
че питащите вече са решили какво да купят
Особено жените им :lol: .
Нищо, поне почесахте клавиатурите.
ами именно,че е малък,още не се цапа.най-много да пропусне памперса.на седмица сменяме 2 чифта дрехи на малкия. А аз 6 дни в седмицата работя,само работните пере. Мойта има 5-6 чифта дрехи,и да смени 3 за седмица.И кво излиза,една пералня за моите работни,и една за нея и бебето. Просто нямаме много дрехи. Пък парите за пералня,каквато аз искам ги нямаме. Жената не иска пералня 6кг (която предложиха тук). Ся ако някой ми каже как да изтрия тъпата тема... (Пишман станах,че писах.)

Тема "Хладилник и пералня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: