Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
На моя климатика работи постоянно когато въздуха е насочен да духа към стъклото. Тогава копчето не действа(светва и угасва като го натискам но климатика си работи).
plamen6703 - майстор
За Пловдив мога да ти координатите на човек, който може да прегледа автомобила ти и да ти каже освен за пари за какво друго става дума за да се оправи автомобила ти.
plamen6703 - майстор
Pontev написа:
plamen6703 написа:
За Пловдив мога да ти координатите на човек, който може да прегледа автомобила ти и да ти каже освен за пари за какво друго става дума за да се оправи автомобила ти.
Можеш ли да ми свършиш работа лично ти. Видях че се занимаваш с електроника ще ми ремонтираш ли модула и колко ще ми струва ремонта?
Мога да ти свърша работа, но може и да не мога. Предварително без да се види за какво става дума не може да се каже. Цени и договорки само на лични, сроковете за изпълнение са инструктивни.
preslav - майстор
plamen6703 написа:
Pontev написа:
plamen6703 написа:
За Пловдив мога да ти координатите на човек, който може да прегледа автомобила ти и да ти каже освен за пари за какво друго става дума за да се оправи автомобила ти.
Можеш ли да ми свършиш работа лично ти. Видях че се занимаваш с електроника ще ми ремонтираш ли модула и колко ще ми струва ремонта?
Мога да ти свърша работа, но може и да не мога. Предварително без да се види за какво става дума не може да се каже. Цени и договорки само на лични, сроковете за изпълнение са инструктивни.
И на лични, и тук ще ти кажа, че вече взе да се понаакваш, ставаш все по-прозрачен и все по-лошо миришещ. Ако това 6703 в заглавието ти е набора вземи, че се позапри - не ти ходи да си като Миндовата кучка на тези години. Ама както си решиш де - това малко в твой стил.
Chefo77 - майстор
Ти затова ли си тук - да ти се свърши работата и да бягаш оттук?
Май не си забелязал как се казва форума и каква е идеята му...
toolegittoquit - майстор
Твърде много хора се появиха тук, които се регистрират все да им оправят компютрите на колите. Много съмнително. И всеки път, когато някой развали кяра на Пламен, тези хора в комплект с него почват да обиждат целия форум и всички съфорумници. Подозирам акаунти-клонинги. Жалко, че вече няма ръчно потвърждение от администратор.
Цяла България реши да си ремонтира компютрите на колите в НаправиСАМ. :? :? :?
Keresteliev - специалист
toolegittoquit написа:
.... Подозирам акаунти-клонинги. ....?
Добре подозираш!

Твоите забрави ли ги?

:sad:
toolegittoquit - майстор
Keresteliev написа:
Твоите забрави ли ги?
Но аз не мога да се меря с теб, Пламеене ли си, Дървар ли си.
preslav - майстор
Pontev написа:
Пичага, нааквай се на друго място с Миндовата ти кучка недей в моята тема. Видях какво си наакал с Миндовата кучка като мнения. Като не можеш да помогнеш недей да смърдиш в темата ми. Пусни си тема за Миндовата ти кучка и си яжте лайната там. Айде да си имаме уважението че аман от форумни помияри и акалници с кучки и без кучки.
То не е нужно да имаш много акъл, за да видиш кой е акалник и на кого ръцете му са заврени дълбоко на мястото, от което ака. За ръцете все пак може да се приеме, ако недостига им се компенсира с акъл т.е. да си намерил начин да вадиш пари и да си плащаш за това, което не можеш да си направиш сам. При теб очевидно и едното и другото липсва, за това бричката ти е "втори потреб", ходиш по майсторчета, а не в специализиран сервиз, вадиш си клемата на акумулатора и си мислиш, че като рестартираш Уиндоуса ще си оправиш Фейса. На всичкото отгоре не четеш защото някой ти писа, че когато струята ти е насочена към стъклата климатикът не се управлява от копчето, но нямаше feedback, с което ползата ти от присъствието ти тук се изчерпва - същото важи и за оня, с когото си пишете на лични, нямам против да си прави бизнеса, но както вече Чефо ти каза тук е място за споделяне на опит, а не битпазар.
Ще допълня само, че глупостта на двамата (които могат да се окажат един и същи малоумник) е безгранична - никога не бих се наел да правя ремонти по системите за сигурност на едно возило (нали на теб ти отказа и ABS-a), не само малоумно е, безотговорно е, но пък е еФтинко, както и всичко друго около вас - евтини душици български!
preslav - майстор
Pontev написа:
Нужно е да имаш акъл да разбереш че като не можеш да помогнеш не трябва да сереш в темата на човек който пита нещо. Каза си мнението аз го прочетох, прочетох и направих всичко по темата. Акъл от теб и миндовата ти кучка не ми трябва задръж го и го споделяй с кучката си. Аман от тъпи и грозни педали които търсят някой да им чеше задниците.
Капутино, моли се на Господа да не те срещна на тъмно и тясно място, че тогава ще видиш кухата си лейка напълнена с човечета. Дошъл Груьо от гората, наведен беше май, сега по-голям и от хляба. Селяндури съм виждал много (не е въпрос на месторождение, ана манталитет), един в повече или по-малко изобщо не променя общата бройка на обидените булки дето им нае...пардон насрали темата!
Говедарино Пламен, много си еднакъв в изказванията си, миришеш си и си лесно разпознаваем, но запомни едно от мен светът е малък, а животът е тежък, но в замяна на това продължителен!
Забавлявам се - продължавай да ни радваш!

Тема "Климатика на Крайслер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: