Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
preslav - майстор
Pontev написа:
preslav написа:
Pontev написа:
Нужно е да имаш акъл да разбереш че като не можеш да помогнеш не трябва да сереш в темата на човек който пита нещо. Каза си мнението аз го прочетох, прочетох и направих всичко по темата. Акъл от теб и миндовата ти кучка не ми трябва задръж го и го споделяй с кучката си. Аман от тъпи и грозни педали които търсят някой да им чеше задниците.
Капутино, моли се на Господа да не те срещна на тъмно и тясно място, че тогава ще видиш кухата си лейка напълнена с човечета. Дошъл Груьо от гората, наведен беше май, сега по-голям и от хляба. Селяндури съм виждал много (не е въпрос на месторождение, ана манталитет), един в повече или по-малко изобщо не променя общата бройка на обидените булки дето им нае...пардон насрали темата!
Говедарино Пламен, много си еднакъв в изказванията си, миришеш си и си лесно разпознаваем, но запомни едно от мен светът е малък, а животът е тежък, но в замяна на това продължителен!
Забавлявам се - продължавай да ни радваш!
Жалък долен и нещастен педерас търси си друго място да ти начешат насрания гъз и недей да ми сереш в темата. Пии си редовнио хапчетата и се забавлявай в Раднево с колегите ти луди от психото.
Продължавай да ме развеселяваш, то от километри си личи кой е гъз и колко е насран - появи се тук такъв, а сега си голям аслан. Коя ти е темата и кога по-точно стана твоя бе смешник, утре да не кажеш, че и сайтът е твой и никой няма право да ти казва колко тъп си, ама както е писала една колежка тук - няма как да обясниш на тъп човек, че е тъп, на дървар и хеликоптер да му дадеш пак ще посяга към брадвата, а на п..ката (вид мъжки характер) и нов полов орган да закачиш пак си остава същото миризливо нещо.
Пениш се нещо А?

Тема "Климатика на Крайслер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: