• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
preslav - майстор
pitankata00 написа:
Ето. Аз не знам на какъв език да го обясня.
Езикът е прост, какъвто го вкараш, такъв го изкарваш иначе и друг език си намира мястото - няма особена разлика между 6 см. и 200 мм. - има и друга логика, пробвай да вкараш 200 мм. в 6 см., ама както казал Иванчо "хи, хи, ама фи"!
pitankata00 - специалист
preslav написа:
pitankata00 написа:
Ето. Аз не знам на какъв език да го обясня.
Езикът е прост, какъвто го вкараш, такъв го изкарваш иначе и друг език си намира мястото - няма особена разлика между 6 см. и 200 мм. - има и друга логика, пробвай да вкараш 200 мм. в 6 см., ама както казал Иванчо "хи, хи, ама фи"!
Пак ли ти ве тарикат. Колко е цаса ?!
preslav - майстор
pitankata00 написа:
preslav написа:
pitankata00 написа:
Ето. Аз не знам на какъв език да го обясня.
Езикът е прост, какъвто го вкараш, такъв го изкарваш иначе и друг език си намира мястото - няма особена разлика между 6 см. и 200 мм. - има и друга логика, пробвай да вкараш 200 мм. в 6 см., ама както казал Иванчо "хи, хи, ама фи"!
Пак ли ти ве тарикат. Колко е цаса ?!
Щом предпочиташ да те консултират недонае...ите свери си Цасовника!
Хюм - аз никога не бих задал въпрос защо аспиратора ми кара камината да връща, но както и да е, задал си въпрос, отговорили са ти - ти на една проскубана ли вярваш или на мен? Слагай си там препоръчаните 6 см. и си свиркай - аз да съм ти казал, че си умирам на ината да ме послушаш - нещастен си ама ще го осъзнаеш малко по-късно.
pitankata00 - специалист
preslav написа:
pitankata00 написа:
preslav написа:
Езикът е прост, какъвто го вкараш, такъв го изкарваш иначе и друг език си намира мястото - няма особена разлика между 6 см. и 200 мм. - има и друга логика, пробвай да вкараш 200 мм. в 6 см., ама както казал Иванчо "хи, хи, ама фи"!
Пак ли ти ве тарикат. Колко е цаса ?!
Щом предпочиташ да те консултират недонае...ите свери си Цасовника!
Хюм - аз никога не бих задал въпрос защо аспиратора ми кара камината да връща, но както и да е, задал си въпрос, отговорили са ти - ти на една проскубана ли вярваш или на мен? Слагай си там препоръчаните 6 см. и си свиркай - аз да съм ти казал, че си умирам на ината да ме послушаш - нещастен си ама ще го осъзнаеш малко по-късно.
Колко е цаса Варна ?! Ни тъй си говорим у Варна. Простичък си и прост ще си останеш. Ама с удоволствие ще дойда да ти строша кофичката. Пиши ми на лично какви са ти кооридинатите пукал !!!
kuger - майстор
Поредната осрана тема!
Вие спирачки нямате ли? Или сте силни в пръстите, скрити пред мониторите?
preslav - майстор
Има тук една п.ча, дето е пълна с идеи, мислела си била за юзърите, само подсказвала, ама нещо и пречело да мисли, сега и плосък и се прищял! Докарах си само беля на главата, че се обадих - млъквам!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
preslav написа:
Има тук една п.ча, дето е пълна с идеи, мислела си била за юзърите, само подсказвала, ама нещо и пречело да мисли, сега и плосък и се прищял! Докарах си само беля на главата, че се обадих - млъквам!
Що не си сгънеш уя и да се изнесеш на другаде?
preslav - майстор
Отвратно ми е да се занимавам с п.чи, ама някои си го търсят!
Що ли никой не ги ебава за сливи?
pitankata00 - специалист
preslav написа:
Отвратно ми е да се занимавам с п.чи, ама някои си го търсят!
Що ли никой не ги ебава за сливи?
И на мен ми е писнало да се занимавам с тъ** като теб ама кво да се прави. Тя простотията не ходи по гората.
preslav - майстор
pitankata00 написа:
preslav написа:
Отвратно ми е да се занимавам с п.чи, ама някои си го търсят!
Що ли никой не ги ебава за сливи?
И на мен ми е писнало да се занимавам с тъ** като теб ама кво да се прави. Тя простотията не ходи по гората.
Както казваше една позната "не е лесно да си многоъгълен тъпоъгълник".
  • 1
  • 2

Тема "оффтопик" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: