Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
plamen6703 - майстор
Ивка, сега ще излезеш и ти "шаман" като мен :lol:
Нека момчето от ДШГ да отвори линковете да си каже тежката дума на "специалист" :wink:
Аман от мушмороци в темите по електротехника и електроника :partyman:
DMN - майстор
plamen6703 написа:
Нека момчето от ДШГ да отвори линковете да си каже тежката дума на "специалист"
Момчето много добре знае приказката за лъжливото овчарче, та затова на теб много не трябва да ти се вярва и да ти се връзва човек на мненията в този форум. Като в оная прясна тема, дето говориш, че напрежението на реле-регулатора на мотоциклета 16.4V било решение на проблема.....Ай да не цапам темата, че тя е за друго.
Мненията на другите съфорумци са доста по-полезни в тази тема, поне споделиха опит, нещо което оня ТД(тесните дънки) никога не прави, а във всяко негово мнение и пост присъства главно - "иди на сервиз".
seawolf - напреднал
plamen6703 написа:
Тия неща ги обясни на онова момче от ДШГ, което се опитва да отваря линкове :lol:
Юлето ако иска да си вкара таралеж в гащите нека си донесе Хамериканската миялна и пералня и после да каже боли ли като й вадят зъб :-D :partyman:
Мен ме боля като ми вадеха зъб в сервизите :-D не мога да обяснявам щото не разбирам от тая техника само знам, че пари на вятъра дадох. Какво значи ДШГ неща за американците ли казваш?
DMN - майстор
seawolf написа:
Какво значи ДШГ неща за американците ли казваш?
Не, има предвид мен - долината на широките гащи, някаква си негова фантазия и фетиш.
seawolf написа:
Продадох ги в ОЛХ и си купих други
Значи все пак авторката, ако има място може да ги донесе тук и също като теб да ги продаде в ОЛХ и да спечели нещо. Само се питам - ти на кого ги продаде :? . На някой американец живеещ в България, който си носи хамериканска централа ли?
plamen6703 - майстор
seawolf написа:
plamen6703 написа:
Тия неща ги обясни на онова момче от ДШГ, което се опитва да отваря линкове :lol:
Юлето ако иска да си вкара таралеж в гащите нека си донесе Хамериканската миялна и пералня и после да каже боли ли като й вадят зъб :-D :partyman:
Мен ме боля като ми вадеха зъб в сервизите :-D не мога да обяснявам щото не разбирам от тая техника само знам, че пари на вятъра дадох. Какво значи ДШГ неща за американците ли казваш?
За Хамериканците или добро или нищо, аз добро нямам какво да кажа :-D
В България има градове на мечтите. Примерно около Варна има град на мечтите Добрич, в който град почти всеки има една заветна мечта, да не живее в Добрич. Отделно този град и не само той се намира в долината на широките гащи и отделно Варна отдавна се напълни с хора от долината на широките гащи, които следват мечтите си... дълга тема и се извинявам на модератора за отклонението :partyman:
Теб те е боляло зъб, защото искаш да ходиш в сервиз, но ако може и да те почерпят, че си създал работа на сервиза, за това казах и на Юлия да не донася хамериканска техника и да не се занимава с никакви линкове, а да си купи техника в БГ.
Наздраве, но не за хамериканците, а за ДШГ, какво ли би била Варна без хора от ДШГ :drinkers: :partyman:
plamen6703 - майстор
JULIA_0714 написа:
Благодаря на всички за компетентните мнения; така и не съм убедена, че с автотрасформатор, включен директно в ел.мрежа и с удължен кабел няма да мога да ползвам прахосмукачката, а за хладилника, пералнята и сушилнята-постоянно включен такъв в ел.мрежа (други три с по-малка мощност). Направила съм си сметката, че не мога да им взема парите, ако реша да ги продам тук (САЩ). Който не е живял тук няма как да знае как се "берат доларите от дърветата". В контейнера наистина има място, защото ще си внасяме и двата автомобила, за които също се изръсихме с пълна торба, "листа от ам. дървета". Прибираме се окончателно в родината, защото се "отекчих" :lol: да бера тези пусти листа.
Ако имате място в контейнера дори натоварете още такава техника, ще избиете "рибата" в БГ с хамериканска техника :lol:
Автотрансформатора е панацея, каквото включите в него все работи, освен ако не работи :lol:
Смело напред и да не ви пука, ОЛХ е пълен с ахмаци, винаги може да последвате "добрият" пример на seawolf да задомите някой ахмак с електронна скрап. :partyman:
gogo7777 - майстор
Паценце, правиш ли сметка, че момето е платила веднъж за тези уреди. Да ги зареже там и тука да си купи нови ли? Прекалено много ти висят таш...те та да си на всяка тема дупка.
plamen6703 - майстор
JULIA_0714 написа:
gogo7777 написа:
Остави трансформатора. Иначе аз бих ти навил или продал такъв, но това не е най-интелигентното решение.
Вашето предложение е... #-o
Да му избършеш сопола, който му виси от носа :partyman:
Keresteliev - специалист
plamen6703 написа:
JULIA_0714 написа:
gogo7777 написа:
Остави трансформатора. Иначе аз бих ти навил или продал такъв, но това не е най-интелигентното решение.
Вашето предложение е... #-o
Да му избършеш сопола, който му виси от носа :partyman:
:lol:

Тема "offtopic от Ел.уреди американски стандарт в БГ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: