Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
gogo7777 - майстор
tcekata написа:
bulhomes2 написа:
Някой ми поиска книжката, та слагам нов линк - http://livadeto.com/images/Izaplan.pdf

Благодаря, свалих си я.
Здрасти, Цека, отдавна не си се вяствал тук. Книжката е убава нали.
gogo7777 - майстор
bulhomes2 написа:
Ми явно от мобилен телефон води до мобилната версия на сайта ми. Можеше да го кажеш разбираемо и да не се налага тук всички да те разбират що за човек си.
Нищо не съм искал да ти казвам, а само ти пожелах чистосърдечно "читатели".....кво толкова. Я виж как си ми отговорил /реагирал/.
Аз отварям тая страница, а пдф не го отваря....ту работи ту неработи линка
gogo7777 - майстор
bulhomes2 написа:
Ми явно от мобилен телефон води до мобилната версия на сайта ми. Можеше да го кажеш разбираемо и да не се налага тук всички да те разбират що за човек си.
Ииии що за човек съм? Я кажи....
bulhomes2 - майстор
Ей човек! Разбери, че понякога е по-добре да замълчиш, че всички ще те разберат що за стока си. Както вече стана.
Нямам откъде да зная, че директните линкове, отваряни от мобилен телефон, ще прехвърлят към мобилната ми версия, без да си търсят линковете. Преместих файла на друго място и вече няма проблема. Ако не беше почнал да се правиш на интересен, а беше посочил проблема, нямаше да се налага да ти обяснявам какво е брошура - http://rechnik.info/%D0%B1%D1%80%D0%BE% ... 1%80%D0%B0 и какво сайт - https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0 ... 0%B9%D1%82 Дано научиш нещо от цялата работа!
gogo7777 - майстор
Нямам откъде да зная, че директните линкове, отваряни от мобилен телефон, ще ....
На лаптопа съм бе.....не видя ли скрийншота.
Ей човек! Разбери, че понякога е по-добре да замълчиш, че всички ще те разберат що за стока си.
На скоро пак беше намекнал за обещаните манометри, които нямаше как да ти ги пратя тогава, некъф проблем ли е имало, А?........Я ми кажи длъжен ли съм ти с нещо бе смотаняк......че ти ги давах и даром даже....нищо, че единия струва една камара пари. Такива като тебе ги наричам курви.
....още чакал Той ....малееее :evil:
bulhomes2 - майстор
То се видя какво си давал. Много е удобно да се правиш на мъж анонимно в интернет. Моите координати ги има навсякъде - винаги имаш възможност да ми кажеш каквото искаш в очите. Иначе такива като тебе ги наричам ... пикльовци, пльошковци, чикиджии, ...

Иситнските мъже като кажат нещо са длъжни да го направят и го правят. Боли ме фара за манометъра ти. Още тогава ми стана ясно, че само се изхвърляш. И да ти кажа - за мен 50 лв не са "една камара пари".
plamen6703 - майстор
bulhomes2 написа:
То се видя какво си давал. Много е удобно да се правиш на мъж анонимно в интернет. Моите координати ги има навсякъде - винаги имаш възможност да ми кажеш каквото искаш в очите. Иначе такива като тебе ги наричам ... пикльовци, пльошковци, чикиджии, ...

Иситнските мъже като кажат нещо са длъжни да го направят и го правят.
:supz: :supz: :supz:
gogo7777 - майстор
Иситнските мъже като кажат нещо са длъжни да го направят и го правят.
Ахааа ся разбрах....длъжник съм ти. ОК цензура
Моите координати ги има навсякъде - винаги имаш възможност...
Знам много добре къде ти е "кръчмата", бил съм там поне 10 пъти. Ще ми бъде приятно пак да намина след толкова години....
bulhomes2 - майстор
Аз кръчма нямам и никога не съм имал. Ти къде си бил не ми е много интересно, но при мен не си бил.
gogo7777 - майстор
Не ги чаткаш кавичките. Бил съм там още когато зачеваше тоя бизнес. С тебе не сме се виждали със сигурност. Да разказвам ли още?
......то това и ме накара да ти ги дам даром тия манометри :wink:

Тема "Offtopic от "Я да видим ще я разгадаете ли тая схема?"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: