• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
hidrazin - майстор
gogo7777 написа:
Ми хората обичат Лидл. Има неща, които само там ги има и никъде другаде. :wink:
Я пак... :lol: :lol: :lol:
gogo7777 - майстор
Къде другаде може да си купиш разхлабителни храни или гаечни ключове 10,5 12,5 13,5 14,5 17,5 и т.н.
:lol: :lol: :lol:
gogo7777 - майстор
Сега Форката ще ти обясни....той ги много разбира нещата. :lol:
gogo7777 - майстор
fore написа:
gogo7777 тия отварачки ще са скъпички и вероятно ще имат сериозен дефект. Ще отварят само скъпо Френско вино и бира от крафт серията по 5 лева парчето от Лидл......
Пуйките ги продаваха със тромпет, но се вземаше от касата понеже е голям да го ръгнат в г..а и може да си пропуснал....... Между другото погледи си и термостата на фурната да не се окаже че проблема е бил там. :wink:
Ще купя само тромпета. Тая година свиня ще печеме.
Фурната ми няма термостат.....и нагреватели няма, нищо няма......та ега чуеме тромпета из отвътре. :-D
plamen6703 - майстор
Апарата за кръвно става, дори почва да ходи :-D
Много е добър за пред гости да покаже човек, че е в крак с "модата" във всяка къща апарат за измерване на кръвно налягане.
Иначе, ако на човек наистина му трябва апарат за измерване на кръвно налягане, Лидъл е последното място, от което нормален човек би си купил такъв уред и да разчита на него :partyman:
plamen6703 - майстор
Те за това казват, че уредите на Лидъл са много добри, дори отлични, но ако не ги ползваш :-D
Аз понеже искам каквото купувам да го ползвам и да ми върши работа... гледам да не пазарувам техника и инструменти от Лидъл :partyman:
jekasus - майстор
gnt69 написа:
Е откъде пазаруваш де сподели.
От Кауфланд :-D
То, ако не се обсъжда, откъде ще се знае кое е добро, а кое не.
Хуй хабер не знам какъв апарат за кръвно над сто лева е добър.
plamen6703 написа:
Много е добър за пред гости
И канатар е задължителен - след няколко кила ядене и пиене да си мерим кръвно и теглото :-D
plamen6703 - майстор
Да чукна на здраво, все още нямам проблеми с кръвното, но да не изоставам от модата съм си купил апарат за кръвно от аптеката. Работех преди години с един хипохондрик, който си мереше кръвното по няколко пъти на ден и имаше апарат в бюрото си и един у тях :lol:
От Лидъл и Кауфланд си купувам на прИмоция напитките на кока-кола, пепси и нескафе :-D
За месо не смея да посегна да купя от тия магазини, имам си две касапници, от които пазарувам прясно месо :partyman:
themask - специалист
:lol: :lol: :lol:

Аз ако не си погледна апарата за кръвно, за да видя колко е часа...
КИМИ - специалист
plamen6703 написа:
Отл и Кауфланд си купувам на прИмоция напитките на кока-кола, пепси и нескафе :-D
За месо не смея да посегна да купя от тия магазини :partyman:
ТИ си умен, чуйек!

От Кауфланд прясно (свинско месо, пилешки бутчета, нощем замразявани, сутрин размразявани по 1 седмица, мляко, кашкавал, яйца)задължително е забранено да се купува,

само консерви на -50% или кани за вода, миксери, нагреватели за мивка, тостери, котешка(кучешка) храна(в консерва),
всичкото това, когато е на -50%, иначе няма смисъл. :-D
  • 1
  • 2

Тема "Offtopic ot Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: