Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
plamen6703 - майстор
Колко ли още на брой безсмислени цитирания могат да се поберат в един безсмислен коментар :partyman:
MurderY - напреднал
plamen6703 написа:
Колко ли още на брой безсмислени цитирания могат да се поберат в един безсмислен коментар :partyman:
Щом системата позволява, следователно може :-D :-D :-D
Все пак не са толкова безсмислени. Все пак има нещо :-D, но си прав за цитиранията :partyman:
plamen6703 - майстор
Цялата тема е безсмислена и е за едното тракане по клавиатурата. Теми за ДТЗ се отварят от хора, които търся разтуха и страдат от липса на внимание. Форума е пълен с информация за ДТЗ и това е най-дъвканата "слама", ако някой иска да научи нещо за ДТЗ не е необходимо да отваря тема, а просто да се "зарови" и да чете, но докато чете е добре да ползва и гънките на "местността". :partyman:
MurderY - напреднал
plamen6703 написа:
Цялата тема е безсмислена и е за едното тракане по клавиатурата. Теми за ДТЗ се отварят от хора, които търся разтуха и страдат от липса на внимание. Форума е пълен с информация за ДТЗ и това е най-дъвканата "слама", ако някой иска да научи нещо за ДТЗ не е необходимо да отваря тема, а просто да се "зарови" и да чете, но докато чете е добре да ползва и гънките на "местността". :partyman:
Ами специално за моя въпрос не успях да намеря някакъв коректен отговор. Иначе теми колкото искаш и в повечето се обеснява, как никой нищо не разбира, няма смисъл и т.н. но отоговорите са скрити или ги няма. Иначе така като гледам написаното от теб, не мисля, че трябваше да се включваш (поне с последния пост). Явно искаш внимание, някой да ти отговаря и да изтъкнеш, че имаш повече гънки. Съжалявам, ама това няма да го получиш в този пост, моля пиши в някой друг пост. Аман от всезнайковци и хейтъри по форумите. За какво са форумите, ако трябва да ставаме много добри в област, която не ни трябва. Това е целта на форума. Ако си потърсил нещо и не намраш отговор, не да прочетеш всичко написано в интернет, а да попиташ да ти се обесни. Чак пък за едно ДТЗ да се заровя да чета. Няма да ставам ел. техник. С малко чете и малко питане ми стана ясно. С много четене и загуба на много време ще ми стане по-ясно, но не мисля, да си сменям работата и това нещо ще го ползвам един път. А и такива СПАМове като се появят, развалят всяка една тема. Не ме разбирай погрешно, но мисля, че написаното се отнася към теб. :partyman:

Иначе първият ти коментар беше на място. За него благодаря, нищо, че преди да пиша бях прочел темата, пак благодаря. Там не открих отговор и не исках да пълня допълнително темата (от над 100 странции) и затова написах друга.
plamen6703 - майстор
Ако ти е станало ясно, че нищо не ти е ясно е добре :lol:
Не се доверявай на хапче "пенкилер" макар и за един път. В противен случай ставаш опасен за себе си и тези около теб. :wink: :partyman:
MurderY - напреднал
plamen6703 написа:
Ако ти е станало ясно, че нищо не ти е ясно е добре :lol:
Не се доверявай на хапче "пенкилер" макар и за един път. В противен случай ставаш опасен за себе си и тези около теб. :wink: :partyman:
Вече от ДТЗ минахме на лекарства =D> . Вече са модерни хомеопатичните, затова твоето не е актуално.

Само в един БГ форум можем от ДТЗ да прескочим на лекарства, мозъци. Очаквам и нещо за ел. автомобили, но поне ще е по темата.

Иначе понаучих доста неща за ДТЗ, но ми е ясно, че не знам всичко. Само работещите в областта и някои видове хора могат да са наясно с всичко.
plamen6703 - майстор
MurderY написа:
Иначе понаучих доста неща за ДТЗ, но ми е ясно, че не знам всичко. Само работещите в областта и някои видове хора могат да са наясно с всичко.
MurderY написа:
Чак пък за едно ДТЗ да се заровя да чета. Няма да ставам ел. техник. С малко чете и малко питане ми стана ясно.
Има една приказка "Ако беше малко по-умен, щеше да разбереш...." :wink:
Сега те оставям да плуваш, темата със сигурност ще набъбне и няма да скучаеш, дори ще натрупаш още "знания" :cool: :partyman:
MurderY - напреднал
plamen6703 написа:
MurderY написа:
Иначе понаучих доста неща за ДТЗ, но ми е ясно, че не знам всичко. Само работещите в областта и някои видове хора могат да са наясно с всичко.
Чак пък за едно ДТЗ да се заровя да чета. Няма да ставам ел. техник. С малко чете и малко питане ми стана ясно.
Има една приказка "Ако беше малко по-умен, щеше да разбереш...." :wink:
Сега те оставям да плуваш, темата със сигурност ще набъбне и няма да скучаеш, дори ще натрупаш още "знания" :cool: :partyman:
Благодаря ти за СПАМа. Надявам се, че си почеса егото. Предлагам да я прочетеш приказката и да не пълниш форумите с глупости. Аз ще се постарая да я прочета. Иначе за да не пишеш пак и да пълниш още ямата с глупости, приемам - ти си по умният, даже най. Това го разбрах още с първия ти безсмислен отговор (втори в темата).
Не знам ти какви теми отваряш, но предлагам да пишеш там (СПАМа, иначе за смислен отговор съм отворен винаги). Моята достатъчно я напълнихме.

Тема "офтопик от Дефектнотокова защита с два проводника" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: